У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Чим шкідлива наднормова робота  Русская версия

Чим шкідлива наднормова робота
Архів новин

Перфекціоністи, які намагаються догодити шефам, навантажують себе роботою. Чим це шкодить?

Команда вчених з Фінського інституту охорони праці експериментально довела, що занадто тривалий робочий день несприятливо впливає на функції людського мозку, що може призвести до різних розладів нервового характеру і навіть до деградації мозкової діяльності.

У дослідженні фінських медиків взяли участь більше 2 тисяч британських службовців. Їх попросили пройти ряд тестів на розумову діяльність. Виявилося, що результати тестування у тих, хто працював по 55 годин на тиждень і більше, були значно гірше, ніж у тих, хто трудився менше 55 годин на тиждень, тобто в межах норми. До того ж, за словами керівника дослідження Маріанни Віртанен, у людей, які регулярно переробляють, погіршуються показники так званої короткочасної пам’яті.

Попередні дослідження також показали, що у таких людей нерідко виникають проблеми зі сном, депресії, вони частіше ведуть нездоровий спосіб життя і страждають серцево-судинними захворюваннями.

"Результати цих досліджень повинні ясно дати зрозуміти роботодавцям, що, змушуючи людей працювати довгі години, вони лише шкодять справі", – вважають вчені.

За матеріалом Молодий Буковинець.
Новини за темою:
  • Вчені: сидяча робота призводить до психічних розладів
  • Надшвидкого робота-гепарда навчили долати перешкоди
  • Вчені: чіпси шкідливі для мозку дітей
  • Забруднення повітря погіршує роботу мозку
  • Google створив автомобіль-робот без керма і педалей
 26.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина