У базі 27618 реферата, 364 підручника

 2 липня визначать поріг "склав/не склав" для ЗНО з біології та...  Русская версия

2 липня визначать поріг
Архів новин

2 липня 2015р. з 11:00 сайт "Педагогічна преса" транслюватиме засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, під час якого буде встановлено поріг "склав/не склав" для зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови, біології, історії України, фізики.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів будуть оголошені 3 липня 2015 року.

Також Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що в деяких бланках відповідей з зовнішнього оцінювання з хімії допущено технічну неточність. УЦОЯО просить вибачення в абітурієнтів за цю технічну помилку.

В бланках відповідей для окремих варіантів допущена помилка в розміщенні полів для позначення відповідей. Встановлено, що помилка була допущена під час комп’ютерної верстки зошита із завданнями сертифікаційної роботи. Виявлена технічна помилка не вплине на об’єктивність визначення результатів тесту.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • Явка на тестування з іноземної мови в Харківській області склала 86%
  • Явка на тестування з англійської мови у Харківській області склала 84%, по Україні - 87%
  • Явка на першому зовнішньому тестуванні 2009 року склала 92%
  • ЮНЕСКО склало рейтинг кращих ВНЗ України
  • Школярка із Запоріжжя займалася проституцією за їжу
 26.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

1996 год. Сторонники демократии торжествуют.
На лекции в университете молоденькая студентка ехидно спрашивает пожилого преподавателя, известного своими прокоммунистическими симпатиями:
-Профессор, вот вы утверждаете, что Лев Толстой был зеркалом русской революции. А кто из писателей был зеркалом русской демократии?
-Гоголь, милочка! – ответил ничуть не растерявшийся лектор.
-Почему... далі
Інші анекдоти

Хмарина