У базі 27612 реферата, 363 підручника

 2 липня визначать поріг "склав/не склав" для ЗНО з біології та...  Русская версия

2 липня визначать поріг
Архів новин

2 липня 2015р. з 11:00 сайт "Педагогічна преса" транслюватиме засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, під час якого буде встановлено поріг "склав/не склав" для зовнішнього незалежного оцінювання з російської мови, біології, історії України, фізики.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів будуть оголошені 3 липня 2015 року.

Також Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що в деяких бланках відповідей з зовнішнього оцінювання з хімії допущено технічну неточність. УЦОЯО просить вибачення в абітурієнтів за цю технічну помилку.

В бланках відповідей для окремих варіантів допущена помилка в розміщенні полів для позначення відповідей. Встановлено, що помилка була допущена під час комп’ютерної верстки зошита із завданнями сертифікаційної роботи. Виявлена технічна помилка не вплине на об’єктивність визначення результатів тесту.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • "Запоріжсталь" проведе 39-ту міжнародну науково-технічну конференцію молодих фахівців
  • "Парк Київська Русь" склав календар заходів на 2013 рік
  • "Табачник" складатиме екзаменаційну сесію волинським студентам
  • "Юною міс світу-2010" стала 12-річна школярка із Запорізької області
  • 1-10 липня відбудеться філософська школа "Прощення, солідарність, громадянська відповідальність: український контекст"
 26.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина