У базі 27612 реферата, 363 підручника

 На Буковині 8 випускників отримали 200 балів на ЗНО з математики та іноземної...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

У Чернівецькій області 8 випускників отримали максимальну кількість балів – 200 на ЗНО з математики та німецької мови. Про це повідомляє molbuk.ua.

За словами завідувача відділу тестових технологій та групи моніторингу ЗНО в Чернівецькій області Любові Якименко, двоє абітурієнтів отримали 200 балів на ЗНО з німецької мови. Це випускники Чернівецької гімназії №1 Наталя Паневська та Олеся Гусак.

Решта шестеро абітурієнтів отримали 200 балів на ЗНО з математики. Зокрема, це випускники Чернівецького ліцею №1 Світлана Євдокимова, Максим Лупашко та Олексій Довганюк, Чернівецької гімназії №5 Ольга Воробець та Денис Тимчук, а також випускник Сторожинецького ліцею Олександр Косован.

Нагадаємо, цього року 200 балів на ЗНО з української мови та літератури отримала випускниця Новоселицької гімназії Оксана Шевчук.

За матеріалом ЗІК.
Новини за темою:
  • Дві школи на Прикарпатті отримали в подарунок найсучасніший доступ до мережі Інтернет
  • Половину випускників медичних ВНЗ України направили в села
  • В єврейській школі "Ор-Менахем" Донецька пройшов тиждень математики
  • Студенти Острозької академії отримали іменні стипендії
  • Лише 15 з 450 шкіл Буковини можна опалювати твердим паливом замість газу
 26.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина