У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В Україні створено асоціацію наукових та технологічних парків  Русская версия

В Україні створено асоціацію наукових та технологічних парків
Архів новин

25 червня 2015 року наукові та технологічні парки України об’єдналися у асоціацію.

Підсумком наради керівників наукових і технологічних парків "Активізація діяльності та перспективи розвитку наукових і технологічних парків України", яка проходила в НТУУ "Київський політехнічний інститут" (КПІ), стало створення Національної асоціації наукових, технологічних парків та інших інноваційних організацій України.

Ініціатором створення Асоціації виступив Міжнародний фонд сприяння інвестиціям – одна із громадських організацій в Україні, яка активно брала участь у створенні Національного депозитарію України.

Ініціативу підтримали Міністерство освіти і науки України та Національна Академія Наук України. Готовність надавати підтримку діяльності Асоціації висловила відома фінансова група "Інвестиційний Капітал Україна".

У ході наради заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха підкреслив важливість і своєчасність самоорганізації інноваційних інститутів, спрямовану на активізацію інноваційного розвитку України.

Практичним досвідом з організації роботи наукового парку та його успішною співпрацею з державними, науковими та бізнес колами поділився ректор КПІ, Президент наукового парку "Київська Політехніка" Михайло Згуровський.

Важливість державної підтримки розвитку технологічних парків, а також необхідність використання вже наявного, як позитивного, так і негативного досвіду, при впровадженні досягнень науки і техніки у виробництво зазначив Олександр Мазур, виконавчий директор технологічного парку "Інститут електрозварювання імені Є.О.Патона".

Директор департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій МОН України Віктор Шовкалюк виступив з аналітичною доповіддю про результати діяльності наукових і технологічних парків в Україні, а також окреслив актуальні проблеми їхньої діяльності.

Голова Міжнародного фонду сприяння інвестиціям Віктор Івченко представив розроблену Фондом модель інституційного забезпечення інноваційного розвитку України у формі Організації "Інновації для України".

Учасники одноголосно прийняли рішення про створення Національної асоціації наукових, технологічних парків та інших інноваційних організацій України, діяльність якої сприятиме підвищенню ролі наукових та технологічних парків в інноваційному розвитку України. Главою Асоціації був обраний Івченко Віктор Анатолійович.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • В українських школах вводять курси "Цікава екологія" та "Корисні навики"
  • У Запорізькому національному університеті відбувся другий фестиваль української пісні
  • Проект "Топ-200 Україна" склав рейтинг ВНЗ-2011
  • Вже 2,5 тисячі українців навчаються у Польщі
  • За один місяць в українських школах вилучили більше 30 кілограмів наркотиків
 27.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина