У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Центр оцінювання якості освіти розмістив відповіді до завдань сертифікаційної...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

У розділі "Визначення результатів ЗНО" офіційного сайту Українського центру оцінювання якості освіти (testportal.gov.ua/results) розміщено відповіді до завдань сертифікаційної роботи з географії.

Наразі сайт Українського центру оцінювання якості освіти надає схеми оцінювання відкритого завдання з розгорнутою відповіддю, відповіді до завдань сертифікаційної роботи та таблиці відповідності тестових балів з таких предметів: Українська мова і література; Історія України; Математика; Фізика; Біологія; Географія; Французька мова; Німецька мова; Іспанська мова; Англійська мова; Російська мова.

Із 25 червня на інформаційних сторінках абітурієнтів розміщені результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов (англійської, французької, німецької, іспанської), математики та української мови і літератури (додаткова сесія).

У разі незгоди з отриманим результатом абітурієнт має право подати апеляційну заяву. Апеляційна комісія прийматиме до розгляду апеляційні заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з указаних предметів, подані до 24:00 03 липня 2015 року.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • Освітня децентралізація – 3. МОН організовує низку обласних семінарів з децентралізації освіти
  • Небезхмарно. Новини освіти України за 13-18 лютого 2017 р.
  • Педагогічна освіта та освітні стандарти – 2 напрямки, за якими МОН хоче співпрацювати з Фінляндією
  • На професійно-технічну освіту виділять майже 97,5 млн гривень
  • Лілія Гриневич: «Наша мета – хороша освіта в усій Україні»
 25.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Сегодня Стрельцы получат подтверждение своих прав, привилегий или преимуществ, могут праздновать творческую, любовную или иную удачу. Не стоит проявлять застенчивость, если лавры победителя вами честно заслужены. Вечером лучше не уклоняться... далі
Інші гороскопи

Хмарина