У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН та USAID планують запровадити фінансову грамотність в усіх загальноосвітніх...  Русская версия

МОН та USAID планують запровадити фінансову грамотність в усіх загальноосвітніх школах України
Архів новин

25 червня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася прес-конференція за участю заступника Міністра освіти і науки України – керівника апарату Олега Дерев’янко та директора Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні Джеда Бартона.

На заході були представлені результати успішної дослідно-експериментальної роботи з впровадження курсу "Фінансова грамотність" у шкільну освіту, а також презентація інтерактивного електронного посібника з курсу "Фінансова грамотність".

Учасники конференції відзначили важливість цього проекту для української молоді, а також впровадження курсу у всі школи України.

"Без фінансової грамотності, а також навичок управління персональними фінансами не може бути подальшого розвитку людини. Я з гордістю можу сказати, що Україна є однією з небагатьох країн, де фінансова грамотність викладатиметься для учнів усіх класів", – розпочав вступне слово Олег Дерев’янко.

Розроблений у 2011 році Програмою USAID "Розвиток фінансового сектору" спільно з Університетом банківської справи Національного банку України (УБС НБУ), курс "Фінансова грамотність" для учнів 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів вчить молоде покоління українців (15-16 років) ефективно управляти власними фінансами, раціонально вибирати фінансові продукти і послуги та дотримуватися відповідальної фінансової поведінки.

Сьогодні курс вивчають понад 18 тисяч учнів у понад 650 школах по всій країні. МОН підтримало освітню ініціативу USAID та планує запровадити фінансову грамотність в усіх загальноосвітніх школах України.

За додатковою інформацією про програми USAID в Україні можна звертатися до відділу зв’язків з громадськістю USAID за телефоном: +38(044)521-5753 або на сайт: ukraine.usaid.gov.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • 11 березня бізнес-школа МІМ-Київ проведе майстер-клас "Фінансова звітність для нефінансистів"
  • 12 грудня відбудеться студентська конференція "Сучасна фінансова політика України: проблеми та перспективи"
  • 13 грудня у бізнес-школі МІМ-Київ відбудеться Фінансове кафе
  • 14 жовтня у Києві відбудеться відкрита презентація програми SBA "Фінансовий директор"
  • 14-15 жовтня у Києві відбудеться конференція "Економіка та ефективна організація фінансових та виробничих процесів"
 25.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина