У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Затверджено зміни до Положення про професійно-технічний навчальний заклад  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Кабінет Міністрів України затвердив зміни до Положення про професійно-технічний навчальний заклад. Постанова Уряду була розроблена Міністерством освіти і науки.

Зокрема передбачено, що організація харчування учнів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, дітей-інвалідів/інвалідів I-III групи та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям" належатиме до основних повноважень та напрямів діяльності професійно-технічного навчального закладу.

Крім того, пільговий проїзд учнів та слухачів до місця навчання і додому буде визначатись у порядку та розмірах передбачених органами місцевого самоврядування та за рахунок відповідних видатків з місцевих бюджетів.

Варто зазначити, що у постанові Уряду виключено норму, яка передбачає, що положення про структурний підрозділ, який здійснює діяльність у сфері професійно-технічної освіти, розробляється та затверджується його засновником за погодженням з місцевими органами виконавчої влади.

Реалізація акта надасть можливість привести норми Положення про професійно-технічний навчальний заклад у відповідність до Закону України "Про професійно-технічну освіту".

За матеріалом Урядовий портал.
Новини за темою:
  • Уряд ухвалив Типове положення про наглядову раду при державній науковій установі
  • «2017-го систему вищої освіти очікують чотири ключові зміни», – директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров
  • В Україні готують зміни до ЗНО з іноземної мови
  • Лілія Гриневич обговорила з послом США зміни в сфері освіти України та подальшу співпрацю
  • Литва вже здійснила деякі освітні реформи, які ми плануємо зараз: на шляху до змін нам важливо враховувати цей досвід, – Лілія Гриневич
 24.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Креатив. Деревенская история
Деревня. Утро. Отец будит сына:
- Вставай, пошли косить!
- Батя, не надо косить, все равно не получится...
- Так, я что сказал?! Вставай немедленно и пошли косить!
Ладно, делать нечего, сын встает, берут косы идут в поле. Приходят в поле, отец начинает косить, сын говорит:
- Батя, у меня коса тупая, я схожу домой, наточу.
- Ну, раз такое... далі
Інші анекдоти

Хмарина