У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Визначено пороговий бал "склав/не склав" з іноземних...  Русская версия

Визначено пороговий бал
Архів новин

Відбулося засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, на якому визначено пороговий бал "склав/не склав" для тестів з іноземних мов та математики.

Пороговий бал з англійської мови становить 13 тестових балів, німецької мови – 11 тестових балів, французької мови – 13 тестових балів, іспанської мови – 14 тестових балів, математики – 10 тестових балів.

Пороговий бал для тесту додаткової сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури становить 22 тестових бали, що відповідає порогу, визначеному для основної сесії тестування з цього предмета.

Відеозапис засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти можна переглянути на сайті "Педагогічна преса" (http://pedpresa.ua/st/).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, математики та української мови і літератури (додаткова сесія) будуть оголошені на інформаційних сторінках упродовж дня 25 червня 2015 року.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • У ХНЕУ імені С. Кузнеця презентували європейський проект із вивчення іноземних мов «Lingtwins»
  • Стипендія буде складати 1100 грн, однак отримають її лише 50% студентів
  • Визначено переможців Олімпіади "IT-Планета 2011/12"
  • Оприлюднено відповіді до завдань тестів ЗНО з іноземних мов
  • Учені Луганського національного університету винайшли "помічника" у вивченні іноземних мов
 24.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина