У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Визначено пороговий бал "склав/не склав" з іноземних...  Русская версия

Визначено пороговий бал
Архів новин

Відбулося засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, на якому визначено пороговий бал "склав/не склав" для тестів з іноземних мов та математики.

Пороговий бал з англійської мови становить 13 тестових балів, німецької мови – 11 тестових балів, французької мови – 13 тестових балів, іспанської мови – 14 тестових балів, математики – 10 тестових балів.

Пороговий бал для тесту додаткової сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури становить 22 тестових бали, що відповідає порогу, визначеному для основної сесії тестування з цього предмета.

Відеозапис засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти можна переглянути на сайті "Педагогічна преса" (http://pedpresa.ua/st/).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов, математики та української мови і літератури (додаткова сесія) будуть оголошені на інформаційних сторінках упродовж дня 25 червня 2015 року.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • Внесено зміни у специфікації тестів незалежного оцінювання з іноземних мов
  • Двоє підлітків у Чернівцях грабували іноземних студентів
  • У Луганську іноземним студентам нагадали про умови реєстрації і перебування
  • Визначено переможців конкурсу творчості для дітей з діагнозом ДЦП "Моя професія"
  • У Чернівцях цінуються двірники із знанням декількох іноземних мов
 24.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №4192

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина