У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені знайшли слабке місце вірусу MERS  Русская версия

Вчені знайшли слабке місце вірусу MERS
Архів новин

Дослідники знайшли спосіб придушити діяльність ферменту, який сприяє поділу і розмноженню вірусу близькосхідного респіраторного синдрому (MERS) в організмі зараженої людини. Детальніше ознайомитися з висновками вчених можна в The Journal of Biological Chemistry.

Вчені з’ясували, що фермент, який відповідає за розподіл і розмноження вірусу MERS, досить суттєвим чином відрізняється від аналогічних ферментів інших коронавірусів. Дослідники припустили, що саме ця властивість вірусу і може бути його "ахіллесовою п’ятою".

Автори дослідження стверджують, що їм вдалося знайти молекулу, висока концентрація якої пригнічує активність вивченого ферменту. Однак вчених очікувало дивовижне відкриття: виявилося, що та ж сама молекула, але в інших, низьких концентраціях, навпаки, підвищує активність вірусу і дозволяє йому розмножуватися ще більш активно.

Вчені планують продовжувати свої дослідження, сподіваючись, що в майбутньому вони зможуть допомогти в розробці ліків проти вірусу MERS.

За матеріалом Газета..
Новини за темою:
  • Вчені виявили нові властивості елементарних часток нейтрино
  • Вчені: шлюб більш вигідний чоловікам, ніж жінкам
  • Вчені створили технологію "склеюванню" клітин
  • Вчені додадуть до 30 червня секунду для врівноваження часу
  • Вчені виявили галактику, яка в 300 трлн разів яскравіша за Сонце
 23.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина