У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Міністерство освіти вимагає провести розслідування антидержавної діяльності...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Міністерство освіти звернулося до Запорізької обласної ради щодо невідкладного звільнення ректора Володимира Пашкова, а також до СБУ з вимогою провести розслідування антидержавної діяльності цієї особи. Заяву було опубліковано на сайті Міністерства освіти.

Володимир Пашков обіймає посаду ректора Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, також є депутатом Запорізької обласної ради.

"Упродовж періоду незалежності України В.Пашков багаторазово очолював проросійські шовіністичні організації, що пропагували "ценності руского міра", тим самим готуючи ідеологічне підґрунтя внутрішнього сепаратизму і, зрештою, зовнішню агресію Росії проти України", – написано у зверненні Міністерства освіти.

У 1999 році Пашков створив і був обраний головою відділення Всеукраїнської спілки організацій "Русское движение Украины" в Запорізькій області, а в 2001-у очолив обласну організацію політичної партії "За Русь единую".

2005 року він очолив партію "Русский блок", ідеологія якої будувалася на відверто антиукраїнських гаслах та закликах до порушення територіальної цілісності України. Варто нагадати, що саме партія "Русский блок" 13 травня 2014 року була заборонена на всій території країни через її ідеологічне спрямування та антиукраїнські заклики. З 2009 року Пашков став співголовою ради Всеукраїнської громадської організації "Русское содружество".

Запорізька громадськість та колектив інституту неодноразово виявляли занепокоєність фактами, що вказують на можливу причетність Пашкова до проросійських та сепаратистських структур.

З огляду на це Міністерство освіти і науки України заявляє, що така ситуація є недопустимою.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • У Міністерстві освіти працює консультаційний телефон "Зимова екзаменаційна сесія 2008/2009 року"
  • У Черкаському національному університеті пройде конференція "Проблеми математичної освіти"
  • Міністр освіти України запропонував механізм подолання "смуги мовного відчуження" та мовних бар’єрів
  • 12 січня у Рівному освятили музей освіти
  • Міністр освіти України має намір повністю українізувати ВНЗ
 23.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

В горроно узнали, что в одной из школ есть парнишка.
который сам всякие пошлые шутки придумывает. Послали молоденькую сотрудницу
разобраться. Действительно.
есть там такой пацан, типа Вовочка. Ну ладно, после уроков осталась она с ним в
классе и спрашивает:
- А правда, что ты умеешь сам пошлые шутки придумывать?
- Правда...
- Я не очень тебе верю. Наверное, тебя кто-то... далі
Інші анекдоти

Хмарина