У базі 27618 реферата, 364 підручника

 На Сонці очікується потужний спалах  Русская версия

На Сонці очікується потужний спалах
Архів новин

На Сонці було зафіксовано спалах класу М1, до закінчення червня є ймовірність виникнення спалахів найвищого класу Х.

Вчені відзначають, що в одній з спостережуваних на цей момент на диску Сонця груп плям за минулу добу зареєстровано один спалах М1.0 класу, тривалістю 41 хвилина і два спалахи З класу.

Згідно прогнозу космічної погоди від російського Інституту прикладної геофізики на 22 червня, очікується ймовірність спалахів саме Х класу, в тому числі протонних.

Сонячні спалахи в залежності від потужності рентгенівського випромінювання діляться на п’ять класів: A, B, C, M і X. Мінімальний клас A0.0 відповідає потужності випромінювання на орбіті Землі в 10 нановат на квадратний метр.

При переході до наступної букви потужність збільшується в 10 разів. Потужні спалахи при певних умовах можуть призвести до магнітних бурь на Землі.

Нагадаємо, у березні Сонце потемніло на 10% через гігантські плями. Останні зображення NASA демонструють дві гігантські плями, які охоплюють майже 10% сонячної поверхні.

Одна пляма площею 228 мільярда кілометрів закрила Сонце недалеко від південного полюса, що становить 8-9% всієї поверхні нашої зірки. Друга пляма поменша. Вона тягнеться тонкою смужкою, площа якої становить 6 мільярдів кілометрів (близько 1% площі).

За матеріалом Подробности.
Новини за темою:
  • Вчені виявили галактику, яка в 300 трлн разів яскравіша за Сонце
  • NASA показало унікальні кадри виверження на Сонці
  • Астрономи знайшли у сузір’ї Центавра зірку в мільйон разів яскравішу за Сонце
  • Вчені знайшли природний механізм захисту Землі від сонячних спалахів
  • 26% американських школярів не знають, що Земля обертається навколо Сонця
 22.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина