У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Палеонтологи знайшли гігантського кажана, що бігав на 4 лапах  Русская версия

Палеонтологи знайшли гігантського кажана, що бігав на 4 лапах
Архів новин

Субтропічні джунглі Нової Зеландії 16 мільйонів років тому населяли велетенські кажани, що бігали по землі на чотирьох лапах.

Новий вид кажанів Mystacina miocenalis виявився спорідненим сучасним новозеландським футлярокрилам Mystacina tuberculata, розповіли вчені на сторінках журналу PLoS One.

Два види сучасних футлярокрилів шукають їжу головним чином на гілках дерев і на землі, по якій бігають, спираючись на згорнуті крила. Вважається, що від польоту кажани відмовилися через відсутність хижаків на островах.

Раніше вченим не траплялися стародавні скам’янілості, які вказували на еволюційну історію Mystacina.

Кістки гігантської кажана виявили на дні озера Мануєрікія, на Південному острові. В епоху міоцену – 19-16 мільйонів років тому – там знаходилися густі джунглі. За розміром міоценові Mystacina були приблизно утричі більше сучасних.

Зуби були влаштовані аналогічним чином, що вказує на подібність дієти: нектар квітів, пилок, фрукти, комахи, павуки.

"Розмір кажанів жорстко обмежується витратами енергії на політ і ехолокацію. Щоб ловити здобич в темряві, потрібно бути невеликим, швидким і точним. Надзвичайно великі розміри викопного футлярокрила свідчать про те, що він літав ще менше, а підбирав з землі ще більше їжі, ніж його нині живі родичі", – розповіла провідний автор статті Сюзанна Хенд.

Тепер, коли давнє походження Mystacina доведено, перед палеонтологами постало нове питання – коли предки цих дивних кажанів, що бігали на 4 лапах, залишили територію Австралії й перебралися на острова Нової Зеландії.

За матеріалом Lenta.ru.
Новини за темою:
  • Астрономи знайшли планету незвичайного кольору
  • Астрономи знайшли у Венери гігантське пилове кільце
  • Вчені знайшли рештки нового виду первісної людини
  • Палеонтологи в Китаї знайшли "кладовище" зародків динозаврів
  • В Італії знайшли римські статуї персонажів Овідія
 22.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

СУМЕРКИ v0.1
Грати у онлайн гру СУМЕРКИ v0.1
Інші ігри

Хмарина