У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Києві відкриють безкоштовну художню школу нового формату  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Організація Liquid city, що здійснює освітні проекти у сфері візуального мистецтва, оголосила конкурс на навчання у Новій художній школі, яка безкоштовно працюватиме у Києві.

За словами куратора Liquid city Альони Ковальової, це буде інтенсивний курс з новою концепцією викладання.

"Школа діятиме в трьох основних зрізах: техніка, ідея, мотивація. Це буде новий формат – трансформаційна школа, з результатами навчання в якій можна буде ознайомитися на художній виставці", − розповіла А.Ковальова.

Усі заняття у школі будуть безкоштовними. Щоб стати одним зі слухачів школи, необхідно зареєструватися та пройти конкурсний відбір.

Студентами можуть стати жителі будь-якого регіону країни. Їх навчать створювати аудіовізуальну цифрову інсталяцію, монтувати та організовувати художню виставку, писати кураторську концепцію та ефективно працювати у новій команді в стислі терміни, пише Cultprostir.

За матеріалом ZIK.
Новини за темою:
  • “Школа може підрізати крила, якщо система орієнтована на середній результат”, - Лілія Гриневич в Лондоні з презентацією “НУШ: Розробка політики для розвитку талантів”
  • Ярослав Макітра: Звільнення Табачника може стати кінцем дружби Києва і Москви
  • Японці відремонтують сімферопольську школу №37
  • Японські школярі отримають сувеніри ручної роботи від українських однолітків
  • Янукович: Заборона російської мови в школах буде скасована
 22.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина