У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У школах анексованого Криму дітям дозволили вивчати українську та кримськотатарську...  Русская версия

У школах анексованого Криму дітям дозволили вивчати українську та кримськотатарську мови 1-2 години на тиждень
Архів новин

Окупаційна влада Криму затвердила проект закону про освіту, згідно з яким передбачається вивчення кримськотатарської та української мов у школах на вибір батьків учнів.

Повідомляється, що у зв’язку з цим була відхилена поправка про введення обов’язкового вивчення всіх трьох державних мов в освітніх установах середньої ступені. Даний закон буде застосований з 1 січня 2016 року. Про це повідомляють "Новини Криму".

Окупанти, зокрема, так званий "перший заступник міністра освіти, науки і молоді Криму" Наталія Журба підтримали це рішення. Вона зазначила, що введення обов’язкового вивчення в освітніх установи Криму однієї або двох державних мов, крім російської, можливе лише за рахунок розподілу годин, відведених на вивчення російської мови. На її думку, це неприпустимо, так як в даний момент учням недостатньо виділених годин російської мови для підготовки до єдиного державного іспиту (ЄДІ).

"У цьому навчальному плані, який нам надіслало федеральне міністерство освіти, виділено всього один-два години, які можна розподілити на вивчення кримськотатарської або української мови. Ми розуміємо, що це не дасть необхідного результату для обов’язкового вивчення державної мови", — констатувала Журба.

"Міністерство" запропонувало кілька варіантів навчальних планів для вивчення додатково української та кримськотатарської мови за вибором. В одному випадку батьки можуть вибрати для всього класу обов’язкове вивчення одного або двох мов з проставленням оцінок в атестат.

В іншому випадку на вивчення цих мов за вибором відводяться три години для позакласних уроків, де оцінки проставлятися не будуть і на середній бал атестата не вплинуть.

За матеріалом УНІАН.
Новини за темою:
  • Верховна Рада не підтримала повернення до десятирічної системи навчання в школах
  • У черкаських школах проводять майстер-класи з волейболу
  • У школах Черкас дітей навчатимуть гри у шахи
  • Черкаська приватна школа "Перлина" відкрила свій власний Інтернет-сайт
  • В’ячеслав Костилев: В Україні вакцинацію школярів нав’язують шляхом дискримінації й залякування батьків
 22.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
Сегодня Овнам недостает оптимизма либо физической энергии. Подвижки в делах маловероятны, успех инициатив сомнителен. Возможны минуты уныния, неверия в свои силы, у некоторых представителей знака появится потребность во временном одиночестве... далі
Інші гороскопи

Хмарина