У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Вчені: сидяча робота призводить до психічних розладів  Русская версия

Вчені: сидяча робота призводить до психічних розладів
Архів новин

Вчені з’ясували, що малорухливий спосіб життя і тривале сидіння на одному місці підвищують ймовірність розвитку тривожного неврозу і збільшують рівень тривожності людини в цілому. Дослідники опублікували результати своєї роботи в журналі BMC Public Health.

Автори роботи провели спостереження за дев’ятьма групами добровольців, фіксуючи час, проведений випробуваними в сидячому положенні: перед моніторами комп’ютерів, за переглядом телевізора, за виконанням шкільних домашніх завдань або роботою. Результати дослідження показали: час, проведений сидячи, безпосередньо впливав на ступінь тривожності людини, а критичним порогом, після якого люди починали відчувати негативні емоції, стали дві години сидячого проведення часу.

Вчені пояснюють результати наступним чином: якщо людина довгий час сидить, то деякі функції організму, наприклад метаболізм, порушуються. Це і призводить до виникнення проблем з емоційним станом, які згодом можуть перерости у психічний розлад.

За матеріалом Газета..
Новини за темою:
  • Шансів знайти роботу за фахом для випускників ВНЗ у Польщі мало
  • Дітям мігрантів з вищою освітою важче знайти роботу у Німеччині
  • Академія наук Китаю планує протягом майбутніх 5 років запросити до себе 1500 зарубіжних вчених
  • Вчені знайшли рештки шаблезубої білки з "Льодовикового періоду"
  • Вчені Гонконгу створили рис з антивірусними властивостями
 19.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина