У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Науковці вигадали пристрій, який допомагає перемикати телеканали силою думки  Русская версия

Архів новин освіти в світі
Архів новин

Британська телерадіокомпанія ВВС проводить експеримент: розробники вигадали пристрій, який допомагає перемикати телеканали за допомогою мозкової активності. Про це йдеться на сайті всесвітньої служби ВВС.

Нині в експерименті беруть участь десять добровольців, які перемикають канали на телевізорі за допомогою сили думки, що спрямовується на екран спеціальним пристроєм, повідомляє Media Sapiens.

І зовнішній вигляд пристрою, і його призначення скоріше нагадують фантастичний фільм, ніж те, що відбувається в реальному часі. Пристрій зчитує електроенцефалограму мозкових хвиль за допомогою спеціальних сенсорів, розташованих на лобі і біля вух, і передає її на спеціальний додаток.

Учасникам експерименту було запропоновано вибрати один з п’яти найбільш популярних каналів, використовуючи при цьому виключно мозкові хвилі. Один з учасників заявив, що управління телевізором за допомогою сили думки триваліше, ніж за допомогою пульту. Інший учасник звернув увагу на те, що пристрій вимагає наявності деяких спеціальних навичок концентрації, через що втрачаються кілька секунд для вибору відповідного вікна в додатку.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • У Москві спіймали педофіла, який знімав дитяче порно прямо в школі
  • Студенти винайшли електронний датчик, який допоможе знайти другу половинку
  • Учені знайшли сліди бактерій, з яких почалося життя на Землі
  • Прослуховування радіо допомагає у вивченні мов
  • У США студенти розробили автомобіль, управляти яким зможе навіть сліпий
 19.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина