У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Петро Порошенко: В Україні необхідно збільшити кількість інноваційних...  Русская версия

Петро Порошенко: В Україні необхідно збільшити кількість інноваційних підприємств
Архів новин

В Україні необхідно збільшити кількість підприємств, які займаються інноваційною діяльністю, оскільки їхня частка в 2014 році становила орієнтовно 16%, тоді як у країнах ЄС сягає 70%, заявив Президент України Петро Порошенко на зустрічі з провідними ученими країни.

Як повідомляє прес-служба Глави держави, президент зазначив, що невикористання потенціалу науки приводить до науково-технологічного відставання України від розвинених країн.

П.Порошенко наголосив на важливій ролі наукових премій у зростанні авторитету науки в суспільстві, залученні юних талантів і розвитку технологій, і висловився за реформування процедури їх присвоєння.

"У сучасному світі не сировинні багатства, а інноваційність є вирішальним чинником економічного успіху", – зазначив П.Порошенко.

Президент також звернув увагу на потенціал інтелектуальної власності і забезпечення ефективних механізмів її комерціалізації. У промисловому виробництві використовується лише 4,2% наявних винаходів.

"Через те, що інтелектуальна власність не враховується, вартість промислових підприємств України занижена на 50-80%", – наголосив Глава держави.

П.Порошенко зазначив, що Україна покладає на науку великі надії, а розвитку українського наукового потенціалу відведена значна роль у Стратегії стійкого розвитку "Україна – 2020".

За його словами, важливим є розробки і ухвалення нового інноваційного закону "Про наукову і науково-технічну діяльність".

"Необхідно удосконалити механізм формування держзамовлення на розробку новітніх технологій, посилити державний нагляд і громадський контроль за проведенням наукових і науково-технічних розробок, здійснюваних за бюджетні кошти, створити систему оцінки науково-технічного й інноваційного рівня наукового і технологічного продукту на основі методів і критеріїв, які вже зараз застосовуються в ЄС", – сказав президент.

За матеріалом President.gov.ua.
Новини за темою:
  • На літній Універсіаді України розіграють комплекти медалей з понад 30 видів спорту
  • У Чернігові юні філософи та релігієзнавці змагаються за першість на Всеукраїнському турнірі
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • Програма імені Фулбрайта провела в ЧНУ ім. Петра Могили тренінг з написання статей у міжнародних рецензованих виданнях
 19.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина