У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Планетологи вперше оцінили масу найменшої екзопланети  Русская версия

Планетологи вперше оцінили масу найменшої екзопланети
Архів новин

Планетологам з США вдалося вперше визначити масу і розміри найменшої екзопланети, яка виявилася гарячою і приблизно рівною за масою Марсу. Результати своїх досліджень автори опублікували в журналі Nature, а коротко з ними можна ознайомитися на сайті Science News.

Маса екзопланети Kepler-138b приблизно дорівнює 0,07 маси Землі, а її щільність – в 2,6 рази більше щільності води. Розміри кам’янистого об’єкта менше, ніж у Марса, але більше, ніж у Меркурія. Kepler-138b обертається навколо червоного карлика Kepler-138 з періодом 10,3 доби. Як зазначають астрономи, умови на ній можуть нагадувати подібні на Меркурії.

Зірка Kepler-138 знаходиться в сузір’ї Ліра на відстані 200 світлових років від Землі. Планетна система з трьох екзопланет в ній була відкрита космічним телескопом Kepler, за допомогою якого раніше вдалося оцінити масу лише двох з трьох планет.

Космічний телескоп "Кеплер" був запущений НАСА в березні 2009 року. До теперішнього часу він відкрив понад трьох тисяч кандидатів в екзопланети – далекі планети, що обертаються не навколо Сонця, а навколо інших зірок. Через поломки в системі гіростабілізації в 2013 році точність спостережень знизилася, і Kepler продовжив свою роботу в рамках місії K2.

За матеріалом Lenta.ru.
Новини за темою:
  • Фахівці CERN вперше записали спектр антиводню
  • Японські генетики вперше виростили зі стовбурових клітин живе людське серце
  • В Єгипті студенти вийшли на вулиці після масового отруєння у ВНЗ
  • Вчені вперше створили детальну карту розташування уламків "Титаніка"
  • Учені вперше імплантували мишам штучні спогади
 18.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина