У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Археологи провели вивчення "Чорної пустелі"  Русская версия

Археологи провели вивчення
Архів новин

Група археологів, яка вже кілька кілька років працює у "Чорній пустелі" в Йорданії, зробила відкриття, здатне пролити світло на те, як людство на зорі цивілізації зробило "стрибок" до сільського господарства. Вони знайшли докази того, як 14 тисяч років тому людська община у цьому регіоні перейшла до нового підходу до природного середовищва та до його аграрної обробки.

"Це справді вражаючі докази того, як змінився посіб мислення людської общини: від мисливців та збирачів наприкінці льодовикового періоду до аграрної культури, розвитку аграрних технологій, які й досі мають вплив на спосіб життя у цьому регіоні, і не тільки", – каже Тобіас Ріхтер з Копенгаґенського університету.

Після лабораторного аналізу знайдених тут людських кісток, вчені дійшли висновку, що 14 тисяч років тому люди почали розводити сільськогосподарські культури та тварин і формувати широкі соціальні групи.

"Ми можемо ідентифікувати види рослин, що їх вирощували тут у той час. Тепер це важко уявити, адже зараз тут – пустеля, проте багато-багато років тому це була зелена квітуча місцевість, про це свідчать залишки вирощуваних тут раніше рослин", – додає координатор археологічної групи Ерін Естрап.

Команда сподівається, що подальші розкопки у пустелі допоможуть їм створити чітку картину того, як змінилася місцевість під впливом кліматичних змін, і який вплив все це справило на людську цивілізацію в регіоні.

За матеріалом Euronews.
Новини за темою:
  • Грецькі археологи виявили гробницю дружини і сина Олександра Македонського
  • У Таджикистані до шкільної програми ввели обов’язковий курс вивчення ісламу
  • У РФ склали список з 100 фільмів для вивчення у школах
  • Біля узбережжя Чорного моря стався потужний землетрус
  • У ВНЗ Британії відкрили курс з вивчення хеві-метал
 17.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Микробы медленно ползали по телу Левши, с трудом волоча за собой подковы.

Інші анекдоти

Хмарина