У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені створили технологію "склеюванню" клітин  Русская версия

Вчені створили технологію
Архів новин

Дослідники розробили технологію, завдяки якій вчені ще на крок наблизилися до вирощування повноцінних внутрішніх органів зі стовбурових клітин. Відповідна стаття була опублікована в журналі Nature Communications.

За допомогою додавання білка міоглобіну, що володіє здатністю зв’язувати кисень, у стовбурові клітини, які потім перетворюються на клітини потрібних тканин, вчені отримали механізм, який сприяє надійному "зв’язуванню" клітин вирощуваної тканини між собою.

Автори дослідження вважають, що розроблена ними технологія в майбутньому допоможе вченим вирощувати повноцінні внутрішні органи людини для заміни пошкоджених.

За матеріалом Газета.Ru.
Новини за темою:
  • Поганий сон викликає ріст ракових клітин
  • 25-річна студентка з Туреччини створила шпигунську мережу
  • Google отримала патент на біометричну технологію
  • У США створили гнучкий кольоровий дисплей, схожий на шкіру
  • Вчені знайшли рештки нового виду первісної людини
 17.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина