У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Студенти звернулися до уряду та парламенту з приводу формування Національного...  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Українська асоціація студентського самоврядування (УАСС) ініціювала колективне вiдкрите звернення органів студентського самоврядування та студентських організацій до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, Міністра освіти і науки України, Голови Комітету з питань освіти і науки ВРУ та Голови Громадської ради при МОН з приводу виборів делегатів від студентів до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, якi вiдбулися 5 червня в Києві.

У зверненні наголошується на тому, що студенти є одними з перших серед всіх стейкхолдерів, хто розпочав підготовку до виборів своїх делегатів до органу, який має бути створений згідно Закону України "Про вищу освіту", а з’їзд вiдбувся на найвищому рівні із дотриманням принципів демократичності, прозорості та гласності.

Також закликається, у випадку внесення змiн до Закону у частинi дiяльностi Нацiонального агентства, збiльшити представництво студентiв у ньому до трьох осiб.

Крiм цього, студенти засуджують дії певних зацікавлених осіб, спрямовані на дискредитацію з’їзду і створення ілюзії того, що студенти не здатні самоорганізуватися і якісно проводити подібні заходи.

Під зверненням підписалися 154 особи.

За матеріалом УАСС.
Новини за темою:
  • У ЖНАЕУ студентам презентували вакансії в ОТГ і розказали про реформу децентралізації
  • В УДПУ визначили переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з політології
  • Півтори сотні київських студентів та викладачів взяли участь у творчому фестивалі
  • Українські студенти-медики складатимуть іспити за світовими стандартами
  • МОН планує запровадити обов’язковий іспит для іноземних студентів з мови навчання
 17.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина