У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Л.Гриневич: Підвищення учительських зарплат – необхідна умова покращення...  Русская версия

Л.Гриневич: Підвищення учительських зарплат – необхідна умова покращення якості освіти
Архів новин

Підвищення учительських зарплат – необхідна умова покращення якості освіти. Про це в ефірі "Радіо Свобода" заявила голова парламентського комітету з питань освіти й науки Лілія Гриневич.

"Для початку, треба пов’язати кваліфікацію вчителя із його зарплатнею. Новий закон про освіту передбачає норму про добровільну сертифікацію зовнішню, яку може пройти вчитель і в результаті – отримати суттєве підвищення заробітної плати. Складно говорити про те, що ми можемо одномоментно підвищити усім заробітню плату в тій фінансовій ситуації, яка зараз є. Хоча я вважаю, що базове підвищення має бути для усіх. Нинішня зарплата повністю нівелює стан учителя", – наголосила депутат.

За словами Гриневич, новий розрахунок освітньої субвенції (форма грошової допомоги місцевим бюджетам, яка призначена для конкретно визначеної цілі – ред.) – інший важливий пункт, який пропишуть у законопроекті.

"Нам потрібно, нарешті, виписати, що таке "безкоштовна освіта", яка гарантується Конституцією. Зараз виділені на освіту кошти ділять на певну кількість учнів і отримують середнє число, абсолютно необґрунтоване. Ми повинні чітко виписати, що має покривати освітня субвенція. Очевидно, видатки на освіту збільшаться. Але це державотворча сфера", – наголосила Лілія Гриневич в ефірі програми "Ми разом".

За матеріалом Радіо Свобода.
Новини за темою:
  • Гриневич: усі педпрацівники до вересня отримають збільшену на 2 тарифні розряди зарплату
  • Профтехосвіта має стати привабливішою для учнів та забезпечувати їх роботою з гідною зарплатнею
  • «Для підвищення якості вищої освіти студенти повинні мати більше можливостей пізнати міжнародний досвід», – Лілія Гриневич у Лондоні
  • Наступного року співпраця МОН та Чеської Республіки буде спрямована на підвищення рівня якості освіти в Україні
  • Зарплата вчителям у 2017 році збільшиться не на 30, а на 50 відсотків
 17.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина