У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Л.Гриневич: Підвищення учительських зарплат – необхідна умова покращення...  Русская версия

Л.Гриневич: Підвищення учительських зарплат – необхідна умова покращення якості освіти
Архів новин

Підвищення учительських зарплат – необхідна умова покращення якості освіти. Про це в ефірі "Радіо Свобода" заявила голова парламентського комітету з питань освіти й науки Лілія Гриневич.

"Для початку, треба пов’язати кваліфікацію вчителя із його зарплатнею. Новий закон про освіту передбачає норму про добровільну сертифікацію зовнішню, яку може пройти вчитель і в результаті – отримати суттєве підвищення заробітної плати. Складно говорити про те, що ми можемо одномоментно підвищити усім заробітню плату в тій фінансовій ситуації, яка зараз є. Хоча я вважаю, що базове підвищення має бути для усіх. Нинішня зарплата повністю нівелює стан учителя", – наголосила депутат.

За словами Гриневич, новий розрахунок освітньої субвенції (форма грошової допомоги місцевим бюджетам, яка призначена для конкретно визначеної цілі – ред.) – інший важливий пункт, який пропишуть у законопроекті.

"Нам потрібно, нарешті, виписати, що таке "безкоштовна освіта", яка гарантується Конституцією. Зараз виділені на освіту кошти ділять на певну кількість учнів і отримують середнє число, абсолютно необґрунтоване. Ми повинні чітко виписати, що має покривати освітня субвенція. Очевидно, видатки на освіту збільшаться. Але це державотворча сфера", – наголосила Лілія Гриневич в ефірі програми "Ми разом".

За матеріалом Радіо Свобода.
Новини за темою:
  • Л.Гриневич: Зарплату підвищать не всім вчителям
  • Львів не має грошей на зарплату освітянам
  • Вчителям Львівщини виплатять зарплату за рахунок дотації з Держбюджету
  • Українців запрошують до німецько-польського проекту підвищення кваліфікації викладачів ВНЗ
  • 28 березня у Хмельницькому відбудеться тренінг "Підвищення правової освіченості педагогів"
 17.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Лекция, тихое бубнение преподавателя заглушают звуки с улицы: под окнами аудитории разгружают грузовик с какими-то трубами. Препод по ходу лекции делает замечание: "А вот это вы обязательно запишите." И в ту же секунду один из грузчиков роняет трубу на ногу другого грузчика... Раздается громкий отборный мат. Лектор не растерялся и добавил: "Это тоже обязательно запишите, в жизни пригодится."
Інші анекдоти

Хмарина