У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Азербайджан відмовив своєму громадянину в легалізації отриманого в Криму...  Русская версия

Архів новин освіти в світі
Архів новин

Міністерство освіти Азербайджану відмовило громадянину Азербайджану Сулейману Гусейнзаде в легалізації отриманого в Криму диплома. Сулейман закінчив у минулому році Таврійський національний університет ім. В.Вернадського, що знаходиться в Сімферополі, повідомляє видання haqqin.az.

Як зазначили в Міністерстві освіти Азербайджану, країна офіційно не визнає документи, видані в анексованому Росією Криму.

Гусейнзаде було запропоновано звернутися в офіційні органи України, щоб змінити виданий в Криму диплом на повноцінний документ про отримання вищої освіти державного зразка.

Нагадаємо, 4 серпня 2014 року Таврійський національний університет ім. В.Вернадського став Кримським федеральним університетом імені В.Вернадського (ТНУ). Його випускникам видається диплом російського зразка.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Софійський університет відмовився від підвищення плати за навчання
  • Учені рекомендують відмовитися від води у пластикових пляшках
  • Китай відмовився заселяти Місяць
  • Марсохід Curiosity відмовився кидати роботу через політичну кризу в США
  • Куба відмовилася від добровільної праці школярів у сільському господарстві
 16.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №4532

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина