У базі 27618 реферата, 364 підручника

 17 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з біології  Русская версия

17 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з біології
Архів новин

17 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з біології. Український центр оцінювання якості освіти попереджає, що на вході до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання необхідно пред’явити: Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності або пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа абітурієнт до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання не допускається.

Допуск учасників до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 10:15 до 10:50. Абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремих елементів, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • Для учасників зовнішнього незалежного оцінювання створено мобільний додаток «Моє ЗНО»
  • Україна приєдналася до незалежної Європейської системи акредитації інженерної освіти
  • ЗНО-2017: визначено терміни проведення незалежного тестування
  • Фронт ЗНО і PISA в Україні. Новини української освіти за 27 червня – 3 липня 2016 р.
  • Центр оцінювання освіти втратив базу тестів для ЗНО
 16.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина