У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Студенти та викладачі Києво-Могилянської академії здали кров для поранених...  Русская версия

Студенти та викладачі Києво-Могилянської академії здали кров для поранених бійців
Архів новин

Кров для поранених бійців у зоні АТО, які лікуються у столичному шпиталі, здали студенти та викладачі Києво-Могилянської академії (НаУКМА).

Більшість із них, кров’ю з вояками ділиться не вперше. 16 червня до акції долучилися студенти Київського національного економічного університету (КНЕУ). А 17 червня кров для опікового центру здаватимуть студенти Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова (НПУ). Організатори акції закликають долучатися до неї всіх небайдужих.

Нагадаємо, у столиці може призупинити роботу обласний центр крові. Лікарі занепокоєні тим, що тест-систем, які перевіряють донорську кров на придатність до переливання, зокрема, на наявність інфекцій та вірусів, залишилося на два місяці.

Нагадаємо, майже 500 дніпропетровців здали кров для поранених бійців АТО. Щоб постійно мати достатньо крові для переливання, у шпиталі цього року влаштували уже другий день донора. Охочих допомогти пораненим бійцям не бракує.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • Міносвіти України готує нову навчальну програму для студентів "Історія української культури"
  • Черкаський медичний коледж стане Черкаською медичною академією
  • 274 першокурсники Академії сухопутних військ у Львові склали присягу
  • Академія митної служби України запрошує на міжнародну конференцію
  • Одеська юридична академія: Ганна Лакарова - не секретарка, а помічник ректора на громадських засадах
 16.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Веси (23.09 - 23.10) Веси (23.09 - 23.10)
Весам не стоит планировать на этот день новые начинания, важные встречи, активный отдых. День склоняет к инертности, мечтательности. Импульс для действий будут часто давать эмоции. Возможна фиксация на определенных желаниях, ощущениях, в том... далі
Інші гороскопи

Хмарина