У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Студенти та викладачі Києво-Могилянської академії здали кров для поранених...  Русская версия

Студенти та викладачі Києво-Могилянської академії здали кров для поранених бійців
Архів новин

Кров для поранених бійців у зоні АТО, які лікуються у столичному шпиталі, здали студенти та викладачі Києво-Могилянської академії (НаУКМА).

Більшість із них, кров’ю з вояками ділиться не вперше. 16 червня до акції долучилися студенти Київського національного економічного університету (КНЕУ). А 17 червня кров для опікового центру здаватимуть студенти Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова (НПУ). Організатори акції закликають долучатися до неї всіх небайдужих.

Нагадаємо, у столиці може призупинити роботу обласний центр крові. Лікарі занепокоєні тим, що тест-систем, які перевіряють донорську кров на придатність до переливання, зокрема, на наявність інфекцій та вірусів, залишилося на два місяці.

Нагадаємо, майже 500 дніпропетровців здали кров для поранених бійців АТО. Щоб постійно мати достатньо крові для переливання, у шпиталі цього року влаштували уже другий день донора. Охочих допомогти пораненим бійцям не бракує.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • «Для підвищення якості вищої освіти студенти повинні мати більше можливостей пізнати міжнародний досвід», – Лілія Гриневич у Лондоні
  • Яценюк вимагає легалізації Національними академіями наук їх доходів
  • Ярослав Болюбаш: Майбутні студенти не потерпатимуть від скорочення держзамовлення
  • Януковича у Львові прохають не змінювати "прописку" Академії сухопутних військ
  • Януковича обурив напад на студента-єврея
 16.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина