У базі 27612 реферата, 363 підручника

 NASA: 17 червня на Землю впаде американо-японський метеосупутник  Русская версия

NASA: 17 червня на Землю впаде американо-японський метеосупутник
Архів новин

Американо-японський космічний корабель TRMM (Tropical Rainfall Measuring Mission) впаде на Землю 17 червня 2015р. в районі Філіппін. Про це повідомляє ABS-CBNNews з посиланням на NASA.

"Спільний проект NASA і Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA) з кліматичних досліджень, завершив свою 17-річну місію 8 квітня. NASA не може передбачити точний час і місце, де корабель увійде в атмосферу. Імовірно район падіння знаходиться між 35 градусами північної широти і 35 градусами південної широти, в тому числі на території Філіппін", – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що більша частина корабля буде горіти в атмосфері при поверненні. Із загальної маси космічного апарату (більше 2,6 т) 96% ніколи не досягне Землі.

У NASA також запевняють, що ймовірність того, що частина космічного корабля впаде на людину мінімальна, вона складає приблизно 1:4200.

За матеріалом РБК-Украина.
Новини за темою:
  • Земля перестала бути вогняною кулею з магми понад 4 млрд років тому
  • NASA показало унікальні кадри виверження на Сонці
  • Найдавніший сир на землі виявлений на китайських муміях
  • NASA: Міжнародна космічна станція обійдеться і без Росії
  • Федеральні землі Німеччини відміняють плату за вищу освіту
 15.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

fetch'n'stretch
Грати у онлайн гру fetch'n'stretch
Інші ігри

Хмарина