У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені виростили синтетичні молочні залози  Русская версия

Вчені виростили синтетичні молочні залози
Архів новин

Група німецьких учених на чолі з доктором Крістін Шив змогли відтворити в чашці Петрі повнофункціональні молочні залози з натуральними альвеолами і системою трубок. Результати роботи опубліковані в науковому журналі Development.

Здійснити подібне дослідникам вдалося завдяки новій технології, яка дозволяє використовувати як вихідний матеріал клітини жінок-донорів з віддалених при мастектомії тканин. У звичайній медичній процедурі їх позбуваються.

За словами вчених, отриманий результат варіюється залежно від середовища культивації. Так, при більш щільному гелі в чашці Петрі, поширення клітин зростаючої тканини залоз набуває схожого з інвазивним характеру. Ймовірно, схожий ефект спостерігається у дівчаток в ході підліткового розвитку.

Наразі вчені продовжують дослідження і націлені на вивчення поведінки стовбурових клітин при розвитку молочних залоз. Також дослідники сподіваються за допомогою подібних експериментів запобігти розвитку раку грудей у ​​жінок.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • У Таджикистані до шкільної програми ввели обов’язковий курс вивчення ісламу
  • У РФ склали список з 100 фільмів для вивчення у школах
  • Британські вчені винайшли нешкідливий алкоголь і антидот до нього
  • Виявлено гени, відповідальні за розвиток раку молочної залози
  • Вчені з Великої Британії та США використали ДНК для зберігання інформації
 15.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Веси (23.09 - 23.10) Веси (23.09 - 23.10)
Весам стоит потратить первую часть дня на подтверждение своего статуса, урегулирование интересов или другие официальные церемонии. В это время несложно придерживаться законов и порядков, осуществлять юридические процедуры. Можно уточнять договоренности... далі
Інші гороскопи

Хмарина