У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Вчені виростили синтетичні молочні залози  Русская версия

Вчені виростили синтетичні молочні залози
Архів новин

Група німецьких учених на чолі з доктором Крістін Шив змогли відтворити в чашці Петрі повнофункціональні молочні залози з натуральними альвеолами і системою трубок. Результати роботи опубліковані в науковому журналі Development.

Здійснити подібне дослідникам вдалося завдяки новій технології, яка дозволяє використовувати як вихідний матеріал клітини жінок-донорів з віддалених при мастектомії тканин. У звичайній медичній процедурі їх позбуваються.

За словами вчених, отриманий результат варіюється залежно від середовища культивації. Так, при більш щільному гелі в чашці Петрі, поширення клітин зростаючої тканини залоз набуває схожого з інвазивним характеру. Ймовірно, схожий ефект спостерігається у дівчаток в ході підліткового розвитку.

Наразі вчені продовжують дослідження і націлені на вивчення поведінки стовбурових клітин при розвитку молочних залоз. Також дослідники сподіваються за допомогою подібних експериментів запобігти розвитку раку грудей у ​​жінок.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • "Яндекс" запустив пошук для вчених із ЦЕРН
  • 10 порад з вивчення іноземної мови
  • Guardian: вчені проаналізують ДНК з рештків короля Річарда III
  • Intel відкриє наукові центри з вивчення хмарних обчислень
  • NASA відправить на Марс апарат з вивчення структури планети
 15.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Чукча и геолог собирают камушки на берегу океана. Вдруг видят направляющегося к ним голодного белого медведя. Ружья нет. Чукча хватает лыжи и начинает их надевать.
Геолог говорит:
- Бесполезно! Всё равно ты не сможешь бежать быстрее медведя.
- А мне, однако, и не надо бежать быстрее медведя. Мне надо бежать быстрее тебя!
Інші анекдоти

Хмарина