У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені виростили синтетичні молочні залози  Русская версия

Вчені виростили синтетичні молочні залози
Архів новин

Група німецьких учених на чолі з доктором Крістін Шив змогли відтворити в чашці Петрі повнофункціональні молочні залози з натуральними альвеолами і системою трубок. Результати роботи опубліковані в науковому журналі Development.

Здійснити подібне дослідникам вдалося завдяки новій технології, яка дозволяє використовувати як вихідний матеріал клітини жінок-донорів з віддалених при мастектомії тканин. У звичайній медичній процедурі їх позбуваються.

За словами вчених, отриманий результат варіюється залежно від середовища культивації. Так, при більш щільному гелі в чашці Петрі, поширення клітин зростаючої тканини залоз набуває схожого з інвазивним характеру. Ймовірно, схожий ефект спостерігається у дівчаток в ході підліткового розвитку.

Наразі вчені продовжують дослідження і націлені на вивчення поведінки стовбурових клітин при розвитку молочних залоз. Також дослідники сподіваються за допомогою подібних експериментів запобігти розвитку раку грудей у ​​жінок.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • Вічна мерзлота на Алясці почне танути до 2070 року - вчений
  • Вчені: Наступні два роки в світі будуть найспекотнішими
  • Вчені знайшли рештки нового виду первісної людини
  • Вчені готуються до пандемії невиліковного грипу
  • Вживання сосисок може призвести до раку підшлункової залози
 15.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина