У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені: шлюб більш вигідний чоловікам, ніж жінкам  Русская версия

Вчені: шлюб більш вигідний чоловікам, ніж жінкам
Архів новин

Про користь шлюбу для здоров’я вчені говорять вже давно. Вважається, що ті, чиє подружжя мирне, живуть довше і мають менше емоційних проблем. Однак, згідно з новим дослідженням британських учених, жінки навряд чи виграють що-небудь, коли пов’язують себе шлюбними обов’язками.

Ні самота, ні розлучення не завдають великої шкоди здоров’ю жінки. При цьому самотні жінки не страждають від тих же проблем зі здоров’ям, що і самотні чоловіки. Такого висновку дійшли дослідники з Університетського коледжу Лондона, Лондонської школи економіки і політичних наук і Лондонської школи гігієни і тропічної медицини (Велика Британія).

Вони проаналізували дані більш ніж 10 тис. людей, що народилися в Англії, Шотландії та Уельсі протягом одного тижня навесні 1958 року, і виявили, що у жінок середнього віку, які ніколи не були одружені, фактично та ж ймовірність розвитку метаболічного синдрому (поєднує діабет, високий тиск і ожиріння), що і у заміжніх. І навіть незважаючи на те, що у самотніх жінок трохи підвищений вміст біомаркерів, що визначають підвищений ризик виникнення проблем з диханням, цей ризик у них набагато нижче, ніж у чоловіків-холостяків. Так само відбуваються справи з маркерами серцевих захворювань, які підвищені у холостяків на 14% і лише трохи підвищені у незаміжніх жінок.

Дослідники також довели, що розлучення не впливає на здоров’я чоловіків і жінок у майбутньому, якщо після нього вони вступили в нові довгострокові відносини. Також вчені виявили, що у тих жінок, які розлучаються в період між 25 і 29 роками, ризик розвитку метаболічного синдрому на 31% нижче, ніж у тих, які залишаються заміжніми.

"Попередні дослідження показують, що здоров’я чоловіків погіршується відразу після розлучення, проте, за нашими даними, у довгостроковій перспективі їх стан стабілізується і повертається на рівень до розлучення. Цікаво, що чоловіки, які розлучаються наприкінці четвертого десятка (до 40 років) і не одружуються повторно, мають менше порушень, що провокують діабет, ніж одружені", — розповідає Джордж Плаубідіс з Університетського коледжу Лондона.

Між тим шлюб завжди вважався вигідним з безлічі медичних і психологічних причин. Так, передбачалося, що заміжні жінки стежать за своєю фігурою, правильно харчуються і регулярно відвідують лікаря. До того ж жінкам подобається бути у відносинах, це дає їм емоційну підтримку. Однак нове дослідження показує, що відсутність шлюбу мало впливає на здоров’я людей і досить довгострокових відносин, щоб вони були здорові та щасливі.

За матеріалом Вокруг света.
Новини за темою:
  • Більше 70 тисяч іранських студентів прагнуть підірвати себе в Ізраїлі
  • Вчені Гонконгу створили рис з антивірусними властивостями
  • Академія наук Китаю планує протягом майбутніх 5 років запросити до себе 1500 зарубіжних вчених
  • Університети США вперше оголошують бойкот ізраїльським вченим
  • Прослуховування радіо допомагає у вивченні мов
 15.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина