У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені знайшли рецептори, що керують реакцією мозку на їжу  Русская версия

Вчені знайшли рецептори, що керують реакцією мозку на їжу
Архів новин

Голландські вчені виявили рецептори в мозку, вплив на які допомагає знизити апетит і посилити відчуття насичення. Результати дослідження були представлені на 75-й науковій сесії Американської діабетичної асоціації.

"Коли ви їсте, виділяється кілька гормонів, глюкагоноподібний пептид-1 – один з них. Ці гормони подають сигнал в центральну нервову систему про ступінь насичення для регуляції апетиту", – пояснила Ліселотте ван Блумендал (Liselotte van Bloemendaal) з Амстердамського вільного університету (Нідерланди).

Раніше дослідження показали, що реакція мозку людей, які страждають на ожирінням, на зображення їжі активніше, ніж у худих людей, а від самого процесу поглинання їжі вони відчувають менше задоволення, що в цілому може сприяти переїданню. Також було відомо, що препарати, які використовуються для лікування діабету та імітують дію гормону глюкагоноподібного пептиду-1, допомагають хворим знижувати вагу.

Ван Блумендал та її колеги використовували функціональну магнітно-резонансну томографію для дослідження так званих центрів задоволення в мозку. У дослідженні брали участь люди з ожирінням, у деяких з яких був діабет 2 типу, а в деяких – не було. Піддослідним вводили препарат для лікування діабету ексенатид або плацебо. При цьому дослідники заміряли активність мозку випробовуваних, коли вони уявляли, як вони будуть пити какао, і коли вони пили його.

Вчені виявили, що введення екстенадита зменшувало активність центрів задоволення у відповідь на уявлення їжі та збільшувало її в процесі вживання їжі. Це може допомогти зменшити прагнення їжі та зменшити переїдання, вважають вчені.

У подальших дослідженнях вони планують перевірити, чи сприятиме зниженню ваги додавання до ексенатиду гормону глюкагону.

За матеріалом Комментарии.
Новини за темою:
  • Астрономи знайшли планету незвичайного кольору
  • Астрономи знайшли у Венери гігантське пилове кільце
  • Вчені знайшли рештки нового виду первісної людини
  • Вчені: Наступні два роки в світі будуть найспекотнішими
  • Вічна мерзлота на Алясці почне танути до 2070 року - вчений
 12.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Водолій (21.01 - 18.02) Водолій (21.01 - 18.02)
У Водолеев сегодня высока потребность в собственном доме, в поддержке со стороны родителей или домочадцев. Старые знакомые условия покажутся многим представителям знака более привлекательными и комфортными, чем благоустроенное, но непривычное... далі
Інші гороскопи

Хмарина