У базі 27618 реферата, 364 підручника

 На Харківщині створять єдину базу інноваційних проектів і розробок місцевих ВНЗ  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Наразі збирають реальні наукові розробки кожного навчального закладу Харківщини, щоб надалі представляти їх інвесторам. Таким чином розробки зможуть впроваджувати в життя. Про це розповіла заступник голови ОДА Юлія Світлична під час презентації аспектів реформування сфери освіти в Харківській області.

Також з цією метою у вересні–жовтні ОДА проведе регіональний конкурс на кращий інноваційний проект серед вищих навчальних закладів і наукових установ області. У листопаді відбудеться регіональна виставка наукових розробок. Юлія Світлична нагадала, що нині активно популяризують науку в регіоні: напередодні Дня науки облдержадміністрація нагородила більш як 20 учених, які отримали також стипендії.

Крім того, ще одним нововведенням у сфері вищої освіти і науки регіону стало створення Харківського університетського консорціуму. Рада ректорів вищих навчальних закладів прийняла рішення про це 27 травня.

"Для того, щоб наука області об’єдналася і одним потужним локомотивом, удосконаливши слабкі сторони кожного ВНЗ, вийшла на міжнародну арену, й створили консорціум. Тепер виші не займатимуться науковою практикою окремо, вони об’єднуватимуться і виходитимуть на міжнаціональний рівень спільно задля залучення інвесторів для реалізації наукових ідей та міжнародних грантів на наукові розробки", – пояснила Юлія Світлична.

Нагадаємо, раніше голова Харківської ОДА Ігор Райнін запропонував провести на регіональному рівні реформування кожної сфери господарювання.

За матеріалом Віче.
Новини за темою:
  • Рахункова палата встановила, що екс-ректор Київського університету "розбазарив" 53,5 млн грн
  • У Харкові створили єдиний в Україні навчально-тренувальний кризовий центр
  • Віктор Івченко запропонував прискорити інноваційний розвиток
  • На Львівщині створять молодіжний сайт "праці"
  • У Львові створять музей жертв тоталітаризму
 11.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина