У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Ґете-Інститут планує розширити культурну співпрацю з Україною  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Німецький Ґете-Інститут планує розширити культурну співпрацю з Україною. Зокрема, запускатиметься низка нових проектів: "круглі столи", кінофестивалі, театральні перформенси.

"Всесвітня мережа німецьких культурних центрів Ґете-Інститут планує посилити співпрацю з країнами Східної Європи, Африки та Південної Америки. Йдеться про нові культурно-освітні проекти, які допоможуть налагодити діалог та культурний обмін у цих регіонах, а також між ними та Німеччиною. Ці плани керівництво Ґете-Інституту озвучило на прес-конференції в Берліні", – йдеться в повідомленні.

З-поміж країн Східної Європи в центрі уваги організації – Україна. За словами речника центрального офісу організації Йорґа Шумахера, загальний бюджет нових проектів у країнах Східної Європи (окрім України, це Білорусь, Грузія, Молдова, Вірменія й Азербайджан) становитиме близько 6 млн євро.

"У країнах "Східного партнерства" ми зближуємо діячів культури та освіти з тим, щоб вони могли обмінятися думками про майбутнє їхніх суспільств. У цих країнах, а також у Росії ми, перш за все, працюємо для того, щоб зміцнювати громадянське суспільство, робити Європу доступнішою та уможливлювати обмін досвідом", – повідомив генеральний секретар Ґете-Інституту Йоганнес Еберт.

За матеріалом DW-world.
Новини за темою:
  • МОН підписало меморандум про співпрацю з Фондом допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім”
  • Наука – вперед! Україна та Німеччина розширюють наукову співпрацю
  • Виші України та Великої Британії обміняються досвідом і налагодять співпрацю
  • Чотири кити. На чому МОН планує організувати нову модель фінансування вишів
  • Студентська програма ЄС "Erasmus+" розширює співпрацю з Україною
 12.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина