У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В Україні введено обмеження для кандидатів на пост глави ВНЗ  Русская версия

В Україні введено обмеження для кандидатів на пост глави ВНЗ
Архів новин

11 червня 2015р. набрав чинності закон України №415-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо встановлення обмежень при обранні на посаду (призначення виконуючого обов’язки керівника вищого навчального закладу". Цей документ 10 червня 2015р. було офіційно опубліковано в парламентській газеті "Голос України".

Закон набирає чинності на наступний день після його опублікування.

Згідно із законом, на посаду керівника ВНЗ не може бути обрана особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або дієздатність якої обмежена, має судимість, згідно з вироком суду позбавлена права займати такі посади, за рішенням суду була визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення – протягом року з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили.

Крім цього, керувати ВНЗ не може особа, яка підпадає під дію закону "Про очищення влади" або яка голосувала за диктаторські закони 16 січня 2014р.

Виконуючий обов’язки керівника, який на день набрання чинності закону підпадає під його дію, підлягає звільненню протягом двох тижнів.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла цей закон в цілому 14 травня 2015р. За відповідний законопроект №2599-1 проголосували 226 нардепів при 226 мінімально необхідних.

За матеріалом РБК-Украина.
Новини за темою:
  • Знання за статевою ознакою: чи потрібні Україні окремі класи для хлопців і дівчат
  • Лілія Гриневич закликає відмовитись від посередників: ВНЗ мають розвивати власні підрозділи, що працюватимуть з іноземними студентами
  • Посол Хорватії відвідав Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
  • На літній Універсіаді України розіграють комплекти медалей з понад 30 видів спорту
  • Українські студенти-медики складатимуть іспити за світовими стандартами
 12.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина