У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Місія ОБСЄ повідомила про озброєних школярів у Широкіно  Русская версия

Місія ОБСЄ повідомила про озброєних школярів у Широкіно
Архів новин

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) побачили в рядах незаконних збройних формувань ймовірних неповнолітніх. Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ від 10 червня.

Згідно зі звітом місії, серед членів НВФ "на контрольно-пропускному пункті на північному сході Широкіно, СММ бачила озброєних молодих дівчат і хлопців. Деякі з молоді, за оцінками СММ, були неповнолітні".

За інформацією представників ОБСЄ, вони приїхали в селище, щоб відвідати мирних жителів, але члени НВФ повідомили, що жителі евакуйовані із селища 5 днів тому. Перед цим місія ОБСЄ не їздила в Широкіно з міркувань безпеки з 14 травня.

За словами дитячого омбудсмена Миколи Кулеби, українська влада не знає про долю тисяч сиріт Донбасу.

Широкіно знаходиться в 23 км від Маріуполя – одного з найбільших міст Донецької області, яке розташоване на підконтрольній території Україні. Селище був зачищене від бойовиків 10 лютого, з того часу бої за нього тривають, навіть незважаючи на встановлений 15 лютого режим припинення вогню.

Зазначимо, що влада так званої ДНР давно відкрито вербує у свої лави дітей і підлітків, дає їм звання "лейтенантів", а потім показує їх російському ТБ. Практика залучення дітей у війну не нова, активно використовується на Близькому Сході – приміром, "Ісламська держава" нещодавно показала дитячий тренувальний табір.

За матеріалом Pro UA.
Новини за темою:
  • Летальні випадки на уроках фізкультури викликані катастрофічним станом здоров’я школярів
  • Космічні уроки будуть мати екологічну спрямованість і будуть орієнтовані на школярів 5-7-х класів
  • Лише 12% школярів добре знають математику
  • У Чернівцях секретаря приймальної комісії ВНЗ затримали за 800 євро хабара
  • 40% школярів вживають алкогольні напої з 10 років
 11.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №77

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина