У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені: у дуже молодих батьків діти частіше хворіють на аутизм  Русская версия

Вчені: у дуже молодих батьків діти частіше хворіють на аутизм
Архів новин

Вчені провели наймасштабніше дослідження, пов’язане зі з’ясуванням того, як вік батьків впливає на ризик розвитку аутизму у дітей. Результати роботи показали, що діти з аутизмом частіше з’являються на світ не тільки у людей старшого віку, але й у дуже молодих батьків. Дослідники опублікували результати своєї роботи в журналі Molecular Psychiatry.

У дослідженні було задіяно 5 млн 766 тис. 794 дитини з Данії, Ізраїлю, Норвегії, Австралії та Швеції, які народилися з 1985 по 2004 рік. Понад 30 тис. дітей страждали від аутизму. Автори статті стверджують, що вони зробили наймасштабнішу роботу з вивчення зв’язку між віком батьків і ризиком виникнення захворювання.

Вченим вдалося підтвердити, що у людей старшого віку ймовірність народити хвору дитину істотно вище: ризик зростає на 66% для батьків віком понад 50 років та на 28% – для чоловіків старше 40 років, порівняно з аналогічним ризиком для батьків від 20 до 30 років. Вік жінки також впливає на ймовірність появи на світ дитини з аутизмом: для матерів старше 40 років вона підвищується на 15%.

Дослідники з’ясували і нові факти: виявилося, що люди, які вирішили стати батьками до 20 років, на 18% більше ризикують народити дитину з аутизмом, ніж ті, хто народжує після 20 років. Негативний вплив на здоров’я нащадка чинить і занадто велика – 10 років і більше – різниця у віці між батьком і матір’ю.

За матеріалом Газета.Ru.
Новини за темою:
  • У Болівії протестують діти
  • Планшети назвали причиною маленького словарного запасу у дітей
  • Лікарі попереджають батьків про небезпеку батута
  • Вчені: чіпси шкідливі для мозку дітей
  • Вчені близькі до відкриття "еліксиру молодості"
 10.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина