У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Майже 70% українських студентів хотіли б навчатися за кордоном  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Більшість українських студентів (69%) хотіли б навчатися за кордоном, свідчать данні опитування фонду "Демократичні ініціативи".

Як нагадують соціологи, у 2011 році отримати освіту в інших країнах хотіли б лише 55% студентів. Основна перешкода навчанню за кордоном – нестача коштів (на це вказали 71% студентів, у 2011 році було 52%) та недостатнє знання іноземних мов (37,5%, у 2011 році – 34%).

Найбільше бажають поїхати на навчання за кордон студенти, що навчаються за технічним профілем – майже 80%. Найбільш серйозними проблемами вищої освіти, які потребують першочергового вирішення, більшість студентів вважає невизнання дипломів більшості вітчизняних ВНЗ у світі (51%), невідповідність викладання вимогам ринку (41%), корумпованість викладацького складу ВНЗ (39%), низький рівень якості освіти в українських ВНЗ, у порівнянні зі світовим рівнем (32%).

Водночас студенти не вбачають серйозної проблеми у низькому професійному рівні викладачів (9%) та у відсутності студентського самоуправління (8%).

Опитування студентів було проведене з 5 по 12 березня 2015 року фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та фірмою "Юкрейніан соціолоджі сервіс". Усього було опитано 1001 респондента, за національною вибіркою ВНЗ України, що є репрезентативною для студентського загалу за розташуванням ВНЗ, формою власності, курсом навчання. Похибка вибірки не перевищує 3,2%.

Опитування в Криму, Донецькій та Луганській областях не проводилось.

За матеріалом Дзеркало тижня.
Новини за темою:
  • Міносвіти України готує нову навчальну програму для студентів "Історія української культури"
  • 4-6 травня у Києві пройде Всеукраїнський конкурс проектів озеленення інтер’єру шкіл
  • Ющенко і Тимошенко домовилися про історичну битву з більшовиками: 300 студентів під Крутами
  • Український фізіолог Платон Костюк увійшов до когорти найвизначніших вчених XX століття
  • Новий український класифікатор професій адаптований під Євро-2012
 10.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина