У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Студенти Львівської фінакадемії протестують проти приєднання до Франкового...  Русская версия

Студенти Львівської фінакадемії протестують проти приєднання до Франкового університету
Архів новин

10 червня 2015р. понад сотня студентів, викладачі та працівники Львівської державної фінансової академії зібралися під стінами корпусу свого вишу (Львів, вул. Коперника), щоб висловити свою незгоду щодо приєднання академії до Львівського національного університету ім. І.Франка (ЛНУ). Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Мітингувальники розповіли, що уряд видав розпорядження від 25 березня про приєднання Львівської державної фінансової академії (ЛДФА) до Львівського національного університету імені Івана Франка. На їхню думку, це означає фактичну ліквідацію вишу.

"Де у таких умовах є для нас позитив? Які для нас переваги і перспективи? Чого нам очікувати від таких змін? Чому реформу почали саме з нас? Наш виш не є останнім у всеукраїнських рейтингах", – обурилися студенти.

Вони зазначили, що ніхто не питав думки ні у працівників, ні у людей, що навчаються в академії, щодо цих змін.

Студент Богдан у коментарі ІА ZIK розповів, що прийшов на мітинг, бо не хоче, аби виш, який він обрав, став частиною Франкового університету.

"Я стою тут за свою академію, за те, щоб ми залишалися незалежним університетом. Хочеться бути окремим ВНЗ. Крім того, ми входимо у ТОП-200 найкращих вищих навчальних закладів України, а якщо говорити про фінансовий напрямок, то ми один із найкращих фінансових вишів. Я вважаю, що це дуже добре. Тут нас навчають як теорії, так і практики. У нас тут можна здобути дійсно європейську освіту", – сказав студент.

Викладачі фінансової академії теж прийшли на мітинг підтримати ініціативу студентів. "Ми вийшли підтримати студентів, бо любимо ЛДФА. Тут нам комфортно працювати. У нас є наукові, технічні здобутки. Крім того, маємо хорошу матеріально-технічну базу. Ми хочемо бути самостійним структурним підрозділом", – зазначила кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів суб’єктів господарювання Львівської державної фінансової академії Леся Мельник.

Вона запевнила, що ВНЗ не проти реформ, однак проти того, що усе робиться без врахування думки колективу і студентів.

За матеріалом ZIK.
Новини за темою:
  • «Для підвищення якості вищої освіти студенти повинні мати більше можливостей пізнати міжнародний досвід», – Лілія Гриневич у Лондоні
  • Ярослав Болюбаш: Майбутні студенти не потерпатимуть від скорочення держзамовлення
  • Януковича обурив напад на студента-єврея
  • Янукович: Студентів Могилянки ніхто не чіпатиме
  • Янукович: Стипендії студентів будуть підвищені до прожиткового мінімуму
 10.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Миссия INDIGO!
Грати у онлайн гру Миссия INDIGO!
Інші ігри

Хмарина