У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Навчальні програми 12-річної школи починають діяти з 2017 року  Русская версия

Навчальні програми 12-річної школи починають діяти з 2017 року
Архів новин

У перехідних положеннях до законопроекту "Про освіту" передбачено, що навчальні програми 12-річної школи починають діяти з 2017 року. Про це 9 червня 2015р. на брифінгу заявила перша заступниця Міністра освіти і науки України Інна Совсун.

За її словами, перші випускники 12-річки з’являться в Україні у 2029 році.

"Діти, що зараз навчаються в п’ятому, шостому чи десятому класах, не будуть переводитися на інші програми", – підкреслила Совсун.

Крім того, заступник міністра освіти окреслила мотивацію введення програми 12-річного навчання. Вона, зокрема, повідомила, що 12-річна освіта є переважно в більшості європейських країн.

"Але вона має сенс не просто тому, що так є в Європі. На сьогодні ми бачимо, що коли діти закінчують школу в 16-17 років, вони часто не готові, щоб прийняти кінцеве рішення. Прийняти правильне рішення, з яким буде комфортно жити і працювати", – додала Совсун.

Отож, новий освітній законопроект передбачає, так би мовити, відтягування моменту виходу на ринок праці. "У випадку впровадження профільної старшої школи, вочевидь вони здійснюють певний вибір щодо загального профілю навчання, але раптом школяр в 18, коли він закінчує школу, зрозумів, що фізмат – це зовсім не його, у нього залишається варіант вступити на щось інше", – заявляють у Міносвіти.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • Львівські школярі готуються до ЄВРО 2012
  • Міносвіти України готує нову навчальну програму для студентів "Історія української культури"
  • В Україні створена програма дошкільної освіти "Впевнений старт"
  • У Сімферополі оголосили конкурс есе для школярів "Якби я був Президентом"
  • У Тернополі заохочують школярів писати віршики та казочки про воду
 09.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Полковник, назначенный в новую часть, знакомясь с личным составом, хотел показать себя демократичным и потому обратился к одному изсолдат в строю с такими словами:
- Держи выше голову, парень, даже когда к тебе обращается большой начальник. Можешь подать мне руку и сообщить своему отцу, что здоровался за руку с самим полковником. Наверняка он будет горд, что сыну его выпала такая честь. Кстати... далі
Інші анекдоти

Хмарина