У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти пропонує перевести стипендії в окремий фонд  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Однією зі змін, які пропонуються у новому законопроекті від Міністерства освіти і науки України "Про освіту" – це фінансування стипендії виокремити в стипендійний фонд. Про це 9 червня на брифінгу заявила перша заступниця Міністра освіти і науки України Інна Совсун.

"На сьогодні яка ситуація: університети отримують фінансування загальне на підготовку фахівців. І при цьому ректор вирішує, скільки витратити на стипендію, зарплати викладачів тощо. Ми пропонуємо відокремити стипендійний фонд, і тоді чітко видно, скільки держава витрачає на стипендії, а скільки на саму освіту", – наголосила І.Совсун.

За її словами, соціальна підтримка людей, що навчаються, і надання освіти – це різні функції, які необхідно розмежувати.

Крім того, І.Совсун заявила, що результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) показали: діти із сільської місцевості не отримують доступу до якісної освіти.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • Міська влада Рівного надасть стипендії 19 студентам
  • Кращі студенти ЗНУ отримають ректорські стипендії
  • Міносвіти України поставляє в школи не замовлені підручники і не поставляє замовлені?
  • Депутати запропонували дати церковникам право засновувати школи
  • Міносвіти закрило Єдине освітнє інформаційне вікно України
 09.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина