У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти пропонує перевести стипендії в окремий фонд  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Однією зі змін, які пропонуються у новому законопроекті від Міністерства освіти і науки України "Про освіту" – це фінансування стипендії виокремити в стипендійний фонд. Про це 9 червня на брифінгу заявила перша заступниця Міністра освіти і науки України Інна Совсун.

"На сьогодні яка ситуація: університети отримують фінансування загальне на підготовку фахівців. І при цьому ректор вирішує, скільки витратити на стипендію, зарплати викладачів тощо. Ми пропонуємо відокремити стипендійний фонд, і тоді чітко видно, скільки держава витрачає на стипендії, а скільки на саму освіту", – наголосила І.Совсун.

За її словами, соціальна підтримка людей, що навчаються, і надання освіти – це різні функції, які необхідно розмежувати.

Крім того, І.Совсун заявила, що результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) показали: діти із сільської місцевості не отримують доступу до якісної освіти.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • У Міносвіти хотіли б відмінити всі пільги для абітурієнтів
  • 75 учням мистецьких шкіл Києва вручили стипендії мера по 800 гривень
  • Леся Оробець: Для Міносвіти готують роль "цапа-відбувайла"
  • До 31 березня триває реєстрація для участі у стипендіальних програмах Європейського університету Віадріна
  • Херсонським школярам дадуть стипендії від мерії
 09.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина