У базі 27618 реферата, 364 підручника

 П.Порошенко підписав Закон щодо обмежень при обранні на посаду керівника ВНЗ  Русская версия

П.Порошенко підписав Закон щодо обмежень при обранні на посаду керівника ВНЗ
Архів новин

Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо встановлення обмежень при обранні на посаду (призначення виконувача обов’язків) керівника вищого навчального закладу".

Закон №415-VIII, який Верховна Рада прийняла 14 травня 2015 року, визначає, хто не може претендувати на посаду керівника вищого навчального закладу. Так, не може бути обрана керівником вишу особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або дієздатність якої обмежена, яка має судимість, яка відповідно до вироку суду позбавлена права обіймати такі посади, або яка за рішенням суду була визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення – протягом року з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили.

Також не може бути призначена керівником ВНЗ особа, яка підпадає під дію Закону України "Про очищення влади" або яка голосувала за диктаторські закони 16 січня 2014 року.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Виконувач обов’язки керівника вищого навчального закладу, який на день набрання чинності цим Законом підпадає під його дію, підлягає звільненню протягом двох тижнів з дня набрання чинності цим Законом.

Ці критерії було розроблено за погодженням із професійною спільнотою на вимогу викликів суспільства та в напрямку євроінтеграційного спрямування України.

За матеріалом President.gov.ua.
Новини за темою:
  • Латиниця чи кирилиця? У МОН відбулись слухання щодо майбутнього кримськотатарської мови
  • У Харкові відкриється фестиваль для дітей з обмеженими можливостями
  • У Маріуполі на два дні вводять "сухий закон"
  • На Тернопільщині ректор одного з ВНЗ порушив закон
  • Новий закон про молодь: гроші для юнацьких ідей
 09.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Скорпіон (24.10 - 22.11) Скорпіон (24.10 - 22.11)
Скорпионам звезды подсказывают, что это день коллегиальных решений. Не стоит упрямо жить своим умом, если есть шанс получить бескорыстный совет, прочитать отзывы. Также, это день итогов: возможно, подойдет к концу период преобразований или обучения... далі
Інші гороскопи

Хмарина