У базі 27618 реферата, 364 підручника

 І.Совсун: Сільські діти не отримують якісної освіти  Русская версия

І.Совсун: Сільські діти не отримують якісної освіти
Архів новин

Результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) показали, що діти із сільської місцевості не отримують належного доступу до якісної освіти в Україні. Про це 9 червня 2015р. на брифінгу заявила перша заступниця Міністра освіти і науки України Інна Совсун.

"Якщо подивитися на результати зовнішнього незалежного оцінювання дітей з сільської місцевості і дітей з міської місцевості, ми бачимо, що, на жаль, ці діти не отримують доступу до якісної освіти", – зазначила вона.

Тому, за її словами, у новому законопроекті "Про освіту" впроваджуються деякі новації, які стосуються мережі закладів освіти, у тому числі – малокомплектних.

Зокрема, першим компексом заходів із покращення освіти учнів сільської місцевості має стати норма, що початкова освіта повинна здобуватися якомога ближче до місця проживання. "Тому що це дуже маленькі діти, їм важко їздити в інші населені пункти", – зазначила Совсун.

Що ж до базової школи, яка, відповідно до закону починається з 6 класу, у законопроекті передбачається, що місцеві органи влади повинні забезпечувати проїзд учнів до місця навчання, а в деяких випадках – навіть забезпечувати школярів гуртожитками.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • У Рівному створюють навчальні матеріали для незрячих дітей
  • Міністерство освіти і науки, ФФУ та ЮНІСЕФ проведуть футбольний турнір для 5 тисяч дітей зі сходу України
  • На Прикарпатті відкрито нове приміщення сільської школи для 400 учнів
  • МОН працює над запровадженням кодифікації підручників для дітей з особливими освітніми потребами
  • Упродовж цього року МОН планує затвердити якісно нові стандарти вищої освіти: 120 для бакалаврів, 80 – магістрів і 50 – докторів філософії
 09.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Лев (23.07 - 23.08) Лев (23.07 - 23.08)
Львам стоит на ближайшее время взять тайм-аут в интенсивной внешней жизни. Ситуация позволяет подвести итоги очередного раунда отношений. Не стоит муссировать одни и те же идеи, продолжать бесперспективные пререкания. Имеет смысл поставить точку... далі
Інші гороскопи

Хмарина