У базі 27612 реферата, 363 підручника

 І.Совсун: Сільські діти не отримують якісної освіти  Русская версия

І.Совсун: Сільські діти не отримують якісної освіти
Архів новин

Результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) показали, що діти із сільської місцевості не отримують належного доступу до якісної освіти в Україні. Про це 9 червня 2015р. на брифінгу заявила перша заступниця Міністра освіти і науки України Інна Совсун.

"Якщо подивитися на результати зовнішнього незалежного оцінювання дітей з сільської місцевості і дітей з міської місцевості, ми бачимо, що, на жаль, ці діти не отримують доступу до якісної освіти", – зазначила вона.

Тому, за її словами, у новому законопроекті "Про освіту" впроваджуються деякі новації, які стосуються мережі закладів освіти, у тому числі – малокомплектних.

Зокрема, першим компексом заходів із покращення освіти учнів сільської місцевості має стати норма, що початкова освіта повинна здобуватися якомога ближче до місця проживання. "Тому що це дуже маленькі діти, їм важко їздити в інші населені пункти", – зазначила Совсун.

Що ж до базової школи, яка, відповідно до закону починається з 6 класу, у законопроекті передбачається, що місцеві органи влади повинні забезпечувати проїзд учнів до місця навчання, а в деяких випадках – навіть забезпечувати школярів гуртожитками.

За матеріалом 5 канал.
Новини за темою:
  • У Макіївці батьки хочуть вивести дітей на мітинг, щоб добитися відміни карантину
  • У школах Черкас дітей навчатимуть гри у шахи
  • На Черкащині у дитсадках дітки "грають у школу"
  • Всеукраїнський конкурс на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва
  • У Керчі відкрили першу школу юнг для дітей-сиріт
 09.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Веси (23.09 - 23.10) Веси (23.09 - 23.10)
Весам не стоит планировать на этот день новые начинания, важные встречи, активный отдых. День склоняет к инертности, мечтательности. Импульс для действий будут часто давать эмоции. Возможна фиксация на определенных желаниях, ощущениях, в том... далі
Інші гороскопи

Хмарина