У базі 27612 реферата, 363 підручника

 10 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови  Русская версия

10 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови
Архів новин

10 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з англійської мови. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

На вході до пункту проведення ЗНО необхідно пред’явити: Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності або пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа абітурієнт до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання не допускається.

При собі потрібно мати дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Допуск учасників до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 10:15 до 10:50.

Протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремих елементів, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • "За Україну!" вимагає невідкладно прийняти закон про зовнішнє тестування
  • "Поважних причин" для неявки на незалежне тестування цього року в Україні не буде
  • "Правознавство" все-таки включать до обов’язкових предметів зовнішнього тестування?
  • 1 березня в Національному університеті цивільного захисту України відбудеться брифінг
  • 1 березня відбудеться урочисте відкриття ІІІ Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2012"
 09.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Риби (19.02 - 20.03) Риби (19.02 - 20.03)
Рыбам не стоит выбирать этот день для индивидуальных инициатив, направленных на самовыражение. Чтобы добиться цели, сегодня необходимо скооперироваться с другими людьми, послужить идее или коллективному благу. Участие в общем деле поможет закрепить... далі
Інші гороскопи

Хмарина