У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Анестезія до 4 років провокує відставання в розумовому розвитку  Русская версия

Анестезія до 4 років провокує відставання в розумовому розвитку
Архів новин

Вчені довели, що діти, які переносять хірургічні операції з анастезії у віці до 4 років, відстають у розумовому розвитку від своїх однолітків, скільки наркоз негативно впливає на IQ.

Крім того, анестезія погано позначається і на здатності сприймати на слух мову навколишніх людей. Дослідники опублікували результати своїх досліджень у журналі Pediatrics.

Повідомляється, що в дослідженні брали участь 106 осіб, серед яких 53 дитини, які перенесли хірургічну операцію і анестезію у віці до 4 років, а решта 53 дитини не проходили подібного лікування. Дітям були видані тести, спрямовані на виявлення їх розумового розвитку.

Згідно з даними тесту, у всіх дітей показники знаходяться в межах норми, але малюки, що перенесли анестезію, продемонстрували більш низькі результати IQ-тестів і відчутно гірше виконали завдання, пов’язані з умінням сприймати на слух мовлення.

За матеріалом ABNews.ru.
Новини за темою:
  • У Китаї знайдено поховання, якому 2600 років
  • Дослідження: скільки отримують випускники ВНЗ США через 10 років
  • Людина приручила предка собаки 40 тисяч років тому
  • Лише один келих вина або пива у 14 років може підштовхнути підлітка до алкоголізму
  • Сонячні ванни провокують ефект звикання і подальшу "ломку"
 09.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина