У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Анестезія до 4 років провокує відставання в розумовому розвитку  Русская версия

Анестезія до 4 років провокує відставання в розумовому розвитку
Архів новин

Вчені довели, що діти, які переносять хірургічні операції з анастезії у віці до 4 років, відстають у розумовому розвитку від своїх однолітків, скільки наркоз негативно впливає на IQ.

Крім того, анестезія погано позначається і на здатності сприймати на слух мову навколишніх людей. Дослідники опублікували результати своїх досліджень у журналі Pediatrics.

Повідомляється, що в дослідженні брали участь 106 осіб, серед яких 53 дитини, які перенесли хірургічну операцію і анестезію у віці до 4 років, а решта 53 дитини не проходили подібного лікування. Дітям були видані тести, спрямовані на виявлення їх розумового розвитку.

Згідно з даними тесту, у всіх дітей показники знаходяться в межах норми, але малюки, що перенесли анестезію, продемонстрували більш низькі результати IQ-тестів і відчутно гірше виконали завдання, пов’язані з умінням сприймати на слух мовлення.

За матеріалом ABNews.ru.
Новини за темою:
  • Учені: іноземна мова найкраще засвоюється у віці до 4 років
  • Психологічні травми у дитинстві скорочують життя до 50 років
  • Майбутня зима може стати найхолоднішою за останніх 100 років
  • У Британії зобов’язали двієчників вивчати математику до 18 років
  • Біологи воскресили рослину віком 30 тисяч років
 09.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Лев (23.07 - 23.08) Лев (23.07 - 23.08)
Для Львов удачна вторая половина суток: она позволит с равным успехом реализовать старые планы и попытать счастья в новом деле. После полудня улучшится настроение, появится нужный кураж, отпадут сомнения. Ситуация сама исправит ошибки в ваших... далі
Інші гороскопи

Хмарина