У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Вчені: 95% населення Землі не можна визнати здоровими людьми  Русская версия

Вчені: 95% населення Землі не можна визнати здоровими людьми
Архів новин

Міжнародний колектив медиків провів своєрідний перепис населення планети і дійшов висновку, що близько 95% жителів земної кулі не можна визнати здоровими людьми, і приблизно третина з них потерпає від п’яти і більше хвороб одночасно, йдеться в статті, опублікованій в журналі Lancet.

"Поширені і при цьому поборні джерела втрати здоров’я, такі як серйозні порушення в роботі опорно-рухового апарату та розлади психіки та поведінки, не отримують тієї уваги від служб охорони здоров’я, на яку вони заслуговують. Вирішення цих проблем вимагає зрушення у пріоритетах в роботі систем охорону здоров’я по всій Землі – тепер ми повинні не тільки допомагати людям доживати до старості, але і залишатися здоровими", — заявив Теодор Вос (Theodor Vos) з університету Вашингтона (США).

Вос і його колеги дійшли такого висновку при підведенні підсумків міжнародного проекту GBD, в рамках якого медики намагалися оцінити схильність до різних хвороб людства на глобальному рівні і визначити, як багато років життя вони в середньому забирають у нас.

Головним висновком цього дослідження стало те, що частка хворих людей в суспільствах світу продовжувала швидко зростати за останні 20-25 років, тоді як смертність збільшилася не так сильно.

У результаті цього майже 95% людей на нашій планеті страждає від того або іншого захворювання, і приблизно третина з них є носіями відразу п’ять і більше хвороб. У сукупності, людство щороку втрачає близько 730 мільйонів років життя через хвороби, як смертельно небезпечні, так і відносно нешкідливі.

Найпоширенішими хворобами залишається "велика трійка" – біль у спині, депресія та анемія, від яких в середньому страждає кожен шостий житель Землі. Крім цього, до десятки входять карієс, діабет, мігрень, біль у шиї.

Як вважають Вос і його колеги, подібні дані свідчать про те, що медикам час перейти від боротьби зі смертю на боротьбу з хронічними хворобами.

За матеріалом Корреспондент.net.
Новини за темою:
  • Найпотужніший землетрус в Японії змінив гравітаційні поля Землі
  • Академія наук Китаю планує протягом майбутніх 5 років запросити до себе 1500 зарубіжних вчених
  • Вчені знайшли рештки шаблезубої білки з "Льодовикового періоду"
  • Вчені Гонконгу створили рис з антивірусними властивостями
  • Вчені розробили проект з метою виявлення інтелектуально обдарованих дітей
 08.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина