У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Оголошується конкурс на здобуття щорічної премії Кабміну для вчених  Русская версия

Оголошується конкурс на здобуття щорічної премії Кабміну для вчених
Архів новин

З 1 червня 2015 року оголошується проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012р. №701.

Умови проведення конкурсу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

Текст оголошення опубліковано в газеті "Урядовий кур’єр" від 27 травня 2015р. №93 (5465), стор. 18.

На здобуття Премії можуть висуватися роботи з розроблення і впровадження інноваційних технологій, результатом яких є реалізовані інноваційні проекти. Висунуті на здобуття Премії роботи приймаються на розгляд за умови, що їх результати застосовані на практиці не менш ніж за рік до дати їх висунення на здобуття Премії.

Під час присудження Премії враховується: практична цінність та перспективність результатів пов’язаної з роботою господарської діяльності заявника для підприємства, окремих галузей промисловості та/або національної економіки в цілому; кількість створених робочих місць для впровадження інноваційної технології, в тому числі нових робочих місць у високотехнологічних галузях; наявність сучасного високотехнологічного наукового обладнання та ефективність його використання у процесі впровадження інноваційної технології; відповідність роботи пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки та інноваційної діяльності; кількість охоронних документів на об’єкти права інтелектуальної власності, що отримані в Україні і за кордоном та використані в роботі; кількість укладених у процесі виконання роботи ліцензійних угод на використання об’єктів права інтелектуальної власності та ноу-хау.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • "Доста!" проводить шкільний конкурс "Малюнки проти стереотипів"
  • "Лабораторія Касперського" оголошує конкурс для школярів
  • "Фонд братів Кличків" оголошує старт конкурсу "Кращий студентський актив"
  • "Шоколадний будинок" назве переможців конкурсів для школярів з нагоди свого 112-річчя
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
 08.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Mario Poker
Грати у онлайн гру Mario Poker
Інші ігри

Хмарина