У базі 27618 реферата, 364 підручника

 10 червня відбудеться дискусія "Освіта" за участі С.Квіта та...  Русская версия

10 червня відбудеться дискусія
Архів новин

10 червня 2015 року у рамках проекту "Культура vs пропаганда", організованого ГО "Форум видавців" та Фундацією Дарини Жолдак за підтримки FEDORIV Hub, відбудеться дискусія "Освіта". У ній візьмуть участь міністр освіти і науки України Сергій Квіт та поет і видавець Іван Малкович. Модеруватиме захід журналістка Іванна Коберник.

Важливість патріотичного виховання, особливо в сучасних умовах, не підлягає сумніву. Як відомо, прем’єр-міністр України доручив профільному міністерству адаптувати в цьому плані навчальні плани, щоб відповісти на виклики інформаційної війни якісним патріотичним вихованням в дошкільній освіті, середній та вищій школі.

"Наша зброя – це знання, патріотизм і український дух в кожному дитячому садку, в кожній школі і в кожному ВНЗ", – заявляв глава уряду.

Міністерство освіти і науки, виконуючи доручення, розробило Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Втім, як вважає Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, національне-патріотичне виховання є справою не окремих предметів чи окремих вчителів, а всього суспільства.

"Маємо в Україні певні групи людей, які ведуться на російську пропаганду, не через те, що вони вважають себе росіянами, а тому, що досі почуваються радянськими людьми. Тому головна мета Міністерства освіти і науки України – виховання вільних, освічених, критично мислячих людей. Нехай ця риса стане відмінною ознакою українського національного характеру", – відзначив Сергій Квіт у одному з інтерв’ю.

"У нашій освіті зараз відчинилося невелике вікно українізації. Це час, коли можна наповнити дитячі садки, школи та виші українським духом і зробити це не по-радянському. Але це вікно може неочікувано зачинитися, адже у цьому плані майже нічого не робиться, і це мене дуже хвилює", – говорить Іван Малкович.

На його думку, надзвичайно важливо підвищити статус української мови в системі освіти – зокрема, зробити обов’язковим іспит з української мови для всіх, хто прагне здобувати вищу освіту. Це посилить мотивацію до опанування державною мовою на належному рівні.

Вхідним квитком на захід є дитяча книжка, яка стане внеском у спільний проект Фундації Дарини Жолдак і Форуму видавців – "100000 книг для сільських бібліотек".

Реєстрація обов’язкова.

Місце: Fedoriv Hub (вул. Велика Васильківська, 5, Арена-Сіті, офіс 27, 5-й поверх).

Лектори: Квіт Сергій, Малкович Іван. Організатори: Проект "Культура vs пропаганда"

Вартість: принести нову дитячу книжку.

За матеріалом Українська правда.Життя.
Новини за темою:
  • 8 вересня у Львові відбудеться презентація підручника "Корпоративна соціальна відповідальність"
  • Міносвіти України готує нову навчальну програму для студентів "Історія української культури"
  • 21 січня у Львові відбудеться майстер-клас з витинанки
  • В Україні створена програма дошкільної освіти "Впевнений старт"
  • 16 квітня в Одеському обласному базовому медичному училищі відбудеться День відкритих дверей
 09.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №2878

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина