У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти створило фонд підтримки українських вчених  Русская версия

Міносвіти створило фонд підтримки українських вчених
Архів новин

З метою підтримки українських вчених та наукових досліджень Міністерство освіти і науки України разом з CRDF Global створили резервний фонд для вчених та наукових досліджень України.

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт від імені міністерства подякував американським партнерам за співпрацю та підкреслив важливість підтримки глобальним фондом науковців.

Сергій Квіт у своєму зверненні до CRDF Global зазначив, що Україна має потужну систему вищої освіти і науки, яка впроваджує інноваційні технології та забезпечує модернізацію економіки, виробництва та суспільства в цілому. Як повідомив міністр, сьогодні країні необхідно вирішити важливі завдання, що постали у зв’язку з тимчасово окупованою 7,8 відсотками української території. Серед вимушених переміщених осіб, яких налічується більше ніж 1,2 млн з непідконтрольних українській владі територій, більше ста тисяч учених, викладачів університетів і шкільних вчителів, студентів. Також 26 університетів і науково-дослідних інститутів були переселені на підконтрольну українській владі територію, однак, всі їхні споруди, лабораторії, вся матеріально-технічна база залишилися на непідконтрольній Уряду території.

Як підкреслив Міністр освіти і науки, саме в той час, коли на непідконтрольних українській владі територіях Донбасу здійснюється руйнування промисловості, дуже важлива підтримка та співпраця з CRDF Global. За словами Сергія Квіта, наука, наукові дослідження та інновації можуть не тільки примирити людей, але також забезпечити поступове та впевнене відновлення країни.

Детальніше

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • "Teraz Wroclaw" в українських Центрах європейської інформації
  • "Львівський Ставропігіон" продовжує судитися з Міносвіти і науки
  • "Фонд братів Кличків" оголошує старт конкурсу "Кращий студентський актив"
  • 1 жовтня Фонд Віктора Пінчука розпочинає 8-й щорічний конкурс стипендіальної програми "Завтра.UA"
  • 1 листопада у Львові відбудеться піша хода до Меморіалу Українським Січовим Стрільцям
 08.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №4532

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина