У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Міносвіти створило фонд підтримки українських вчених  Русская версия

Міносвіти створило фонд підтримки українських вчених
Архів новин

З метою підтримки українських вчених та наукових досліджень Міністерство освіти і науки України разом з CRDF Global створили резервний фонд для вчених та наукових досліджень України.

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт від імені міністерства подякував американським партнерам за співпрацю та підкреслив важливість підтримки глобальним фондом науковців.

Сергій Квіт у своєму зверненні до CRDF Global зазначив, що Україна має потужну систему вищої освіти і науки, яка впроваджує інноваційні технології та забезпечує модернізацію економіки, виробництва та суспільства в цілому. Як повідомив міністр, сьогодні країні необхідно вирішити важливі завдання, що постали у зв’язку з тимчасово окупованою 7,8 відсотками української території. Серед вимушених переміщених осіб, яких налічується більше ніж 1,2 млн з непідконтрольних українській владі територій, більше ста тисяч учених, викладачів університетів і шкільних вчителів, студентів. Також 26 університетів і науково-дослідних інститутів були переселені на підконтрольну українській владі територію, однак, всі їхні споруди, лабораторії, вся матеріально-технічна база залишилися на непідконтрольній Уряду території.

Як підкреслив Міністр освіти і науки, саме в той час, коли на непідконтрольних українській владі територіях Донбасу здійснюється руйнування промисловості, дуже важлива підтримка та співпраця з CRDF Global. За словами Сергія Квіта, наука, наукові дослідження та інновації можуть не тільки примирити людей, але також забезпечити поступове та впевнене відновлення країни.

Детальніше

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • Сьогодні Лілія Гриневич разом із послом КНР відкриють лінгафонні кабінети у Київській гімназії східних мов №1
  • Експерт розповіла, чого бракує українським школам
  • Міносвіти просить ректорів до 11 січня призначити академічні стипендії студентам
  • Маріупольські студенти створили портрет Джобса
  • 5 категорій громадян отримають державно-цільову підтримку для здобуття професійної та вищої освіти
 08.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Desert Batlle
Грати у онлайн гру Desert Batlle
Інші ігри

Хмарина