У базі 27618 реферата, 364 підручника

 С.Квіт: Освітня субвенція виплачується вчасно  Русская версия

С.Квіт: Освітня субвенція виплачується вчасно
Архів новин

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт під час "години запитань до Уряду" у Верховній Раді України 5 червня 2015 року розповів про виплату субвенцій в галузі освіти. Як зазначив Сергій Квіт, міністерство працює над тим, щоб вирішити нагальні питання в галузі освіти.

Відповідаючи на запитання щодо індексації заробітної плати вчителям Сергій Квіт зазначив, що проведення індексації грошових доходів населення здійснюється у межах фінансових ресурсів. У 2015 році індексація заробітної плати працівників галузі освіти здійснюється виходячи з наявних фінансових ресурсів.

За словами Міністра освіти і науки, сьогодні актуальним залишається питання програми "Шкільний автобус", особливо для дітей у сільській місцевості, де малокомплектні школи та необхідно забезпечити доступ до якісної освіти. Сергій Квіт повідомив, що Міністерство не раз заявляло про те, що це перша державна програма, яка буде відновлена.

"Питання оптимізації навчальних закладів – окреме питання, бо у нас є навіть такі навчальні заклади, в яких взагалі не відбувається навчальний процес. А діти, які там формально навчаються, ніколи не зможуть вступити в університети. Це – неприпустимо. Питання якості – це завдання номер один", – підкреслив Міністр освіти і науки.

Сергій Квіт зазначив, що на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, які проживають у сільській місцевості, передбачено кошти, яких вистачить лише на 40-50 автотранспортних засобів. За словами Сергія Квіта, МОН шукає можливості для забезпечення перевезення дітей та веде переговори з виробниками шкільних автобусів про пільгові умови придбання.

Також МОН домовилося з Китайською Народною Республікою про поставки 23500 комп’ютерів для шкіл у жовтні.

За матеріалом Міністерство освіти і науки України.
Новини за темою:
  • Тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах не продовжувалась, - МОН
  • В Україні буде впроваджено систему освітньої статистики, - МОН
  • Освітня децентралізація – 3. МОН організовує низку обласних семінарів з децентралізації освіти
  • До Вінниці їдуть студенти з 14 країн Європи на міжнародний освітній курс
  • Києво-Могилянська бізнес-школа започаткувала новий освітній проект.
 05.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Для Стрельцов это позитивные сутки, причем многие хорошие тенденции окажутся взаимосвязаны. Возможны приятные известия, поднимающие дух. Обещают успех и высокую результативность любые контакты, поездки, деловые и романтические инициативы. Люди... далі
Інші гороскопи

Хмарина