У базі 27618 реферата, 364 підручника

 С.Квіт: Новий перелік спеціальностей зосереджує увагу на компетенції студента  Русская версия

С.Квіт: Новий перелік спеціальностей зосереджує увагу на компетенції студента
Архів новин

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт на "годині питань до уряду" відзначив, що у рамках нового переліку спеціальностей університети самі формуватимуть свої освітні програми або спеціалізації, залежно від власних академічних сил.

Щодо звернень освітян у зв’язку з прийняттям постанови Уряду "Про затвердження переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти" Сергій Квіт пояснив, що раніше державні стандарти жорстко регламентувалися державою.

"Тепер вся увага зосереджується не на регламентуванні навчального процесу як певної бюрократичної процедури, а на компетенції, тобто увага зосереджена на результатах навчання студента в університеті, що він повинен знати і уміти", – підкреслив міністр.

"Університети формують ті освітні програми, ті спеціалізації, які безпосередньо необхідні, наприклад, в певному регіоні або в певному часі, і це уже безпосередньо університетська автономія", – зазначив міністр.

Сергій Квіт повідомив, що Уряд понад рік працює над тим, щоб Україна увійшла у проект програми "Горизонт 2020", який коштує 80 мільярдів євро.

"Це великий грантовий проект, який є спадкоємцем так званої Сьомої Рамкової програми. І українські науковці з університетів і академічних інститутів уже багато років беруть участь і в "Сьомій Рамковій програмі", і в програмах "Tempus" та "Erasmus", – повідомив міністр.

Як зазначив Сергій Квіт, створено систему національних контактних пунктів з програми "Горизонт 2020". Також Міністерство освіти і науки розробило план заходів щодо імплементації цього проекту. Міністр вважає, необхідно заохочувати науковців, розвивати контакти з університетами, передусім, Європейського Союзу та інших країн.

Сергій Квіт поінформував, що внаслідок проведених МОН переговорів, Україні була надана знижка 95 відсотків для участі у цій програмі.

"І ми сподіваємося, що ті кошти, які ми повинні заплатити протягом наступних 5 років, а це близько 37 мільйонів євро, будуть зменшені вдвічі", – підкреслив Сергій Квіт.

За матеріалом МОН України.
Новини за темою:
  • У Донецьку відкриють дві дошкільні установи
  • У Кримському центрі зайнятості навчатимуть 10-ти новим професіям
  • Відбулася презентація результатів соціологічного опитування "Становище студентської молоді"
  • У Донецьку відкриють новий корпус ВНЗ
  • Київський національний університет встановить меморіальну дошку академіку М.М.Боголюбову
 05.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Риби (19.02 - 20.03) Риби (19.02 - 20.03)
Рыбам стоит заново просчитать целесообразность плановых покупок, в том числе, разнообразной электроники, средств связи и обработки данных. Также, полезно суммировать итоги в сфере, связанной с доходом от профессиональной деятельности. Может... далі
Інші гороскопи

Хмарина