У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Журнал "Фокус" склав рейтинг ТОП-30 ВНЗ України  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Журнал "Фокус" представив власний рейтинг вищих навчальних закладів України, в якому редакція повідомила про три десятки кращих ВНЗ.

З великим відривом у списку "30 кращих ВНЗ України" лідирує Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (КНУ). Заклад отримав найвищу оцінку від роботодавців, а також продемонстрував кращі результати за показником наукової продуктивності.

Другий рядок рейтингу займає Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут" (КПІ). Столичний навчальний заклад традиційно опиняється серед лідерів за науковою продуктивністю. Та й роботодавці цінують випускників КПІ: студенти нерідко проходять переддипломну практику на великих підприємствах і отримують необхідні навички ще під час навчання.

На третьому місці – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (ХПІ). Потрапити до кращої трійки харківський ВНЗ зміг завдяки прихильності роботодавців, а також досить високій позиції в рейтингу "Вебометрикс".

"Вища освіта – не мета, а засіб, – коментує редакція "Фокуса" новий рейтинг. – Це в першу чергу – можливість отримати високооплачувану роботу".

Саме тому основним критерієм при складанні рейтингу стала оцінка від майбутніх роботодавців. "Фокус" відібрав 50 українських ВНЗ, що лідирують у рейтингах "Топ-200 Україна", Scopus і "Вебометрикс", а потім запропонував оцінити навчальні заклади фахівцям з персоналу 22 найбільших компаній України. Оцінки ВНЗ виставляли 1+1 media, Dragon Capital, OTP Bank, "Філіп Моріс Україна" та інші.

Роздаючи бали, фахівці з персоналу враховували рівень знань випускників, уміння застосовувати їх на практиці і здатність навчатися в процесі роботи. Отримана від роботодавців оцінка склала 50% підсумкового бала. Ще 25% результату забезпечила позиція в рейтингах "Топ-200 Україна", Scopus і "Вебометрикс", а фінальні 25% сформували наукові публікації та їх цитованість (індекс Хірша).

У трійці лідерів підсумкові бали розподілилися таким чином: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка отримав 92,26 бали, Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут" заробив 56,46 балів, а у Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" – 47,72 бали.

Довідник ВНЗ

За матеріалом Фокус.ua.
Новини за темою:
  • 80% буковинських вчителів не змогли успішно скласти ЗНО
  • Українські студенти-медики складатимуть іспити за світовими стандартами
  • МОН увійшло в ТОП найвідкритіших міністерств України
  • ЗНО-2017: історію України складатиме більше випускників на заході України, а математику – на сході та півдні
  • Журналісти викрили корупцію у ВНЗ під час зимової сесії
 04.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина