У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Журнал "Фокус" склав рейтинг ТОП-30 ВНЗ України  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Журнал "Фокус" представив власний рейтинг вищих навчальних закладів України, в якому редакція повідомила про три десятки кращих ВНЗ.

З великим відривом у списку "30 кращих ВНЗ України" лідирує Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (КНУ). Заклад отримав найвищу оцінку від роботодавців, а також продемонстрував кращі результати за показником наукової продуктивності.

Другий рядок рейтингу займає Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут" (КПІ). Столичний навчальний заклад традиційно опиняється серед лідерів за науковою продуктивністю. Та й роботодавці цінують випускників КПІ: студенти нерідко проходять переддипломну практику на великих підприємствах і отримують необхідні навички ще під час навчання.

На третьому місці – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (ХПІ). Потрапити до кращої трійки харківський ВНЗ зміг завдяки прихильності роботодавців, а також досить високій позиції в рейтингу "Вебометрикс".

"Вища освіта – не мета, а засіб, – коментує редакція "Фокуса" новий рейтинг. – Це в першу чергу – можливість отримати високооплачувану роботу".

Саме тому основним критерієм при складанні рейтингу стала оцінка від майбутніх роботодавців. "Фокус" відібрав 50 українських ВНЗ, що лідирують у рейтингах "Топ-200 Україна", Scopus і "Вебометрикс", а потім запропонував оцінити навчальні заклади фахівцям з персоналу 22 найбільших компаній України. Оцінки ВНЗ виставляли 1+1 media, Dragon Capital, OTP Bank, "Філіп Моріс Україна" та інші.

Роздаючи бали, фахівці з персоналу враховували рівень знань випускників, уміння застосовувати їх на практиці і здатність навчатися в процесі роботи. Отримана від роботодавців оцінка склала 50% підсумкового бала. Ще 25% результату забезпечила позиція в рейтингах "Топ-200 Україна", Scopus і "Вебометрикс", а фінальні 25% сформували наукові публікації та їх цитованість (індекс Хірша).

У трійці лідерів підсумкові бали розподілилися таким чином: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка отримав 92,26 бали, Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут" заробив 56,46 балів, а у Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" – 47,72 бали.

Довідник ВНЗ

За матеріалом Фокус.ua.
Новини за темою:
  • 9 листопада - День української писемності та мови
  • 274 першокурсники Академії сухопутних військ у Львові склали присягу
  • Часопис "Сучасна школа України" та журнал "Школа" проводять зустріч колег
  • Рейтинг найдешевших спеціальностей ВНЗ Івано-Франківська
  • У Кіровограді відбулася зустріч відповідальних осіб трьох ВНЗ міста із журналістами та активною громадськістю
 04.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина