У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Релігійним організаціям дозволили відкривати свої школи та ВНЗ  Русская версия

Релігійним організаціям дозволили відкривати свої школи та ВНЗ
Архів новин

2 червня 2015р. Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів" (реєстраційний №1447).

Авторами цього документу виступили народні депутати з фракції "Народний фронт" Павло Унгурян, Лілія Гриневич та Віктор Єленський. Законопроект підтримали 237 народних депутатів.

Документом передбачено, що релігійні організації, статути (положення) яких зареєстровано у встановленому законодавством порядку, мають право на створення навчальних закладів (дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих), повідомляє прес-центр Релігійно-інформаційної служби України.

Також внесено зміни до Закону України "Про дошкільну освіту". Ними передбачено, що у дошкільних навчальних закладах допускається діяльність релігійних організацій за умови, що вони є засновниками такого дошкільного навчального закладу.

У прикінцевих положеннях зазначається, що цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через один місяць з дня, наступного за днем опублікування закону.

"Держава не має права втручатися у справи церкви, а церква не повинна втручатися у справи держави, але вони можуть взаємодіяти. І найбільш успішною ця взаємодія в усьому світі є саме у сфері освіти", – наголосила перед голосуванням голова Комітету з питань науки і духовності Лілія Гриневич.

За матеріалом РІСУ.
Новини за темою:
  • У Черкасах відбувся профорієнтаційний КВН "Обери свою професію"
  • Анатолій Даниленко: 30-40% молоді в Україні не упевнені у своєму майбутньому
  • ВО "Свобода" просить Д.Табачника не закривати школи в Полтаві
  • Школярі Києва представлять свої твори на конкурсі "Стадіони майбутнього"
  • Вадим Ландсман: Організація процедури зовнішнього незалежного оцінювання в Харкові була бездоганна
 03.06.2015
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина